bugün

tanım: counter-strike oynayan liselilerin internet kafeyi çınlattığı cümle.

--entry'nin orjinal hali--

sadece türkiye cumhuriyeti devleti'nin bakanlarından duyulabilecek bir söz. henüz bu aşamaya gelinmedi; ama emin adımlarla ilerliyoruz... şu an "sınır ötesi kara harekatı her an yapılabilir" aşamasındayız. şaka gibi...

bu cümleye karşılık teröristlerden sis atma o ç cümlesi duyulabilir.

--entry'nin orjinal hali--

zoraki edit: entry'nin neden silindiğini sordum, cevap verilmedi. tanım eksikliği diye düşünülmüştür diye ilk cümleyi yazıyorum. canım modlar, tekrar silmeniz gerekirse silmeden bi mesaj çakın, istediğiniz kıvama getireyim entry'i.
bak biz yapıyoruz ama kaçmayın gibi saçma cümlelerde kurulabilirdi.
yakında söylenebilecek cümle.
düşmana harekat yapmadan önce haber verme saçmalığı yapabildiğimize göre, bunu da yaparız yakında.
- kara harekatı yapıyoruz panpalar haberiniz olsun (admin)
- harekatı karıştırma oç admin (ali veli)
- admini karıştırma oç ali (burak durak)
- aliyi karıştırma oç burak (ataol sakinol)
..............
(bkz: bir facebook yaklaşımı) *
ikk'nın anasını zikmeye verilebilecek en güzel örneklerdendir.
(bkz: ikk)
söylenmesinin neden bu kadar eleştirildiğine anlam veremediğim durumdur. sen tankla ağır silahlarla gireceksin dağa ama sen söylemeden pkknın haberi olmayacak. var mı lan böyle dünya? bırak dağa girmeyi daha dağa girmeden pkk nın şehir yapılanmasının haberi olur. söylenmesi bence doğrudur, en azından psikolojik var savaş taktiği olarak gözdağı verir karşı tarafa.
aynen en ufak bir operasyondan bile çoğu zaman haberi olan pkk'nın. büyük çaplı bir harekatın istihbaratını çoktan alacağı için. böyle bir duyurunun yapılmasında pek bir kötü yan yoktur. tedirgin olsun, rahat uyuyamasınlar.
100 yıldır indirdiğim şeyimi kaldırıyorum dünya ters dön demekle eşdeğer .
(bkz: haftaya iran ı vuralım diyoruz ama kısmet bakalım)
istersen bakma sistemovichh (bkz: sen mezarı açtın bekliyon. biz burada ölü diriltiyoz)