bugün

şok şok şok yüzde 90 indirim,zararına satış,kapatıyoruz gibi vaatlerde bulunup satış yapmayı amaçlayan saçma sapan mağazalardır.
- krizden dolayı kapatıyoruz, zararına satışlar (valla) -

aynen gördüm.
Patron çıldırdı, kapatıyoruz, herşey bir lira. şeklinde yazılar asarlar.
çoğu yalandır efenim.

(bkz: amerikanın oyunları bunlar)
rizede kapatıyoruz ocaktan beri kapatıyor. ama hala açık.
bi keresinde mal geldiğini gördüğüm mağazalardandır. yuh amuha!
ticaret stratejisi uygulamaya çalışıyordur.
kapatıyoruz aslında bir mağazanın adıdır. bu adı kullanarak amaçladıklarını alan mağazayı gören diğer esnafta bu ad altında yüzlerce mağaza açmış ve bunu kullanarak prim yapmayı amaçlamışlardır. içine girecek olursanız hiçte öyle ucuz değildir hiç birşey. yani kapatıyoruz kapatıyoruz anlamında değil isim anlamında kullanılır.
(bkz: bursa kumaş pazarı)
mağazaların açılışta dükkan adı olarak kapatıyoruz ismini seçtiğini düşündüren durum. olgu da denebilir. batan gemi malı yağmalama sevdasındaki türk halkının duygularıyla oynuyor tüccar zihniyeti.

(bkz: kapatıyoruz isimli ticarethane)
kapatıyoruz ayağına yine aynı fiyatlarla millete mallarını satan mağazadır.
Dalga geçen Mağazadır. Patron çıldırdı.
sürümden kazanıp kara geçen mağazalardır. sonra adam bakıyor ki böyle daha çok kar ediyor, kapatmıyor.

esnaf olmak bir harika dostum.
Kimsenin inanmadığını sonunda anlamış olacak ki devamına daha büyük puntolarla şunu da eklemiş mağazadır:

"Şaka değil. Gerçekten kapatıyoruz!"
belki de yanlış anladığımız mağazalardır.

(bkz: sezonu kapatıyoruz)

sezon gizli özne.
Kapatmaz. Daha seni çok, beni gömer yine kapatmaz.
Kapatmaz. Daha seni, beni gömer yine kapatmaz.
En son cam çerçeve indirilerek kapatılır.
kapatıyoruz marka ismi tavan yapmış durumdadır. Halkımız ucuzlugundan çok 'yazık lan kapatıyomus alalım bıseyler' dıye alısveriş yapmaktadır.
hemde zararına diye süslerler bide. len godik kim zararina verip mağaza kapatır dedirten olaydır.
Ben sordum bir tanesine: niye kapat mıyorsunuz? aylardır bu yazı var.
adam dedi:mağazanın ismi kapatıyoruz.
Ellerinde kalan ürünleri bitiremiyorlar ki kapatsınlar.
insanı bıktırır. Sırf bunlar elindeki stoğu bitirsin de siktirolup gitsin diye insana lazım olmayan şeyleri bile aldırır.
(bkz: kapatamadı)
boykot edilmelidir.
güncel Önemli Başlıklar