bugün

(bkz: erhan güleryüz)
ama gözlerinde veya göz çevresinde bir sorun olduğunu duymuştum.
herhangi bir sağlık sorununa sahip değilse eğer o gözlüğün sapları üzerine oturtulası insandır.
flaş patlaması gözünde sıkıntı yaratıyor olabilir.
(bkz: ayhan çarkın)
geceyi gündüzü karıştıran ya da bilmeyen kişidir.
allahtan aynaya bakarak resim çekilmek çıktı da bu türün de nesli tükendi.
facebookluk fotoğrafını aceleye getirmiş insandır.
gözlüğün yanlışlıkla gözüne yapıştığı umulur. aksi ihtimaller hayal dahi edilemez.
sadece poz verilse iyidir, güneş gözlüğünü kapalı mekanda havalı olsun diye takan tipler vardır. *
kendini ayna grubunun bir üyesi sanan barzodur.
iibf kızıdır feysbuk fotoğrafı çekiyordur.
özgüveni eksik insandır. kendini gözlüklerinin arkasına gizlemeyi tercih eder. ya da gdo lu ürünler sebebiyle gözünde gözlükle doğmuştur bilemeyiz.
mekanın kapalılığından daha ziyade güneş gözlüğünü kullanım amacı dışında bize gösteren şahsı düşünmemizi sağlayan olaydır. elemanımız sınırlarını zorlayan bir arayış içinde insan modelindedir yahut sıkı bir ayna takipçisidir.inşallah ikincisidir...
muhtemelen bir dizide figüranlık yapmış ve kendini artiz sanmaktadır.
tipik bir sik nerde selanik nerde vakasıdır. Muhtemelen varoşlarda yaşayan bir lumpendir. asla düzelmeyecek, bu şekilde ömrünü tamamlayacaktır.
muhtemelen herhangibi bir internet sitesine koymak amacıyla poz veren, içinden; şu gözlüğü takayım da havalı olayım derken, kapalı mekanda olduğunun farkına varamayan ezik kişilik.
(bkz: ercüment ortaçgil)
ben bu şahsın kapalı-açık mekan ayrımı yapabildiğini zannetmiyorum. zira 1 senedir gözlerini göremedim.
mekanda oturuluyordur, arada resimler cekiliyordur. hanim kizimiz
-aaaa yeni gozlugumle de cektireyim, bakim nasi cikiyoo dur dur der ve olaylar gelisir.

gaipsenmemesi gerekir zira kizlari anlamaya calismak bile yorucu bir istir.
sadece gözlükle bi b*ka benzediğini düşünüyordur.
insanın gözünü gamma, x, uv ışınlarından daha çok rahatsız eden insan çeşidi. bu kişiler aynı zamanda ray ban'den nefret edilmesine de sebebiyet vermektedir. görüldüğü yerde kaçınılasıdırlar mamafih herbirimizin msn facebook vs. listesinde kendilerinden en az üç beş tane bulunmaktadır.
(bkz: bu gençlik nereye gidiyor)
ya gözleri rahatsızdır * yada etrafa hava atmak için * gözlüğüyle kanka olmuş insandır.
kapali mekanda insanla poz veren güneş gözlüğüdür o.
kendini matrix adlı filmedeki neo karakteri ile özdeşleştirmiş erkektir. trinity nin kendisini sadece bu şekilde hatırlayabileceğini öngördüğünden diskoda dahi gözlüklerini çıkartmaz ve hayatının sonuna kadar gözlerinde güneş gözlüğüyle trinity sini bekler durur.
minareye kaynak yapacaktır.
(bkz: ali desidero)