bugün

tez konusudur.

evde yemek yapıp çocuk bakmayı baltanın sapı olarak görüyorsanız o baltanın sapıyla bir ömür boyu mutlu mesut yaşamanızı temenni ediyorum.

sahiden, iş dünyasında neden bir türbanlı yönetici yok, ticaret neden erkeklerin tekelinde gibi sorular yıllardır kafamı kurcalar. mesela biz hristiyanlardan dünyaca ünlü iş kadınları, patronlar ve ceolar çıkmıştır. hadi hristiyanları falan da geçtim, önünüzde tüsiad yönetim kurulu başkanı arzuhan yalçındağ gerçeği var.

bence türbanlı hatunların bir baltaya sap olamama nedenlerinden en önemlisi baltayla yapmış oldukları evlilik ve islami yaşam tarzı. bu ilkel yaşam tarzı elbet birgün tarihin tozlu raflarını süsleyecektir.
sığ insan düşüncesidir.

iki kapalı orospu çıktı diye hepsine çamur atmayın.
Salak bunlar yemin ediyorum gerizekalılar, yasaktı lan okuması çalışması daha düne kadar.(2011 ygsye kadar) Anca öğrenciler hala.
10-15 sene önce kürtçe konuşmak yasaktı şimdi diyoşar neden bu kürtleri savunanlar kürtçe bilmiyor? Başörtülülerin üniversiteye girmesi yasaktı neden üniversite okumamış diye soruyorlar. Yahu bu aşağı yukarı chp seçmen bakış açısı ve akp lilerin bakış açısından neredeyse hiç farkı yok. Faşist ve ayrımcı.
Aha bi ergen daha baslik acmistir.
'Baltaya sap olup n'aapıcam?' 'Odun herifler beni elleyecek' diye düşünen kadındır.

Bak cevaplanacak bir sürü sorusu var kadının, artık bi rahat bırak la bebeee!
düne kadar yapılan engellemelerin haddi hesabı yokken, daha yeni üniversitelere alınmaya başlamışken, hatta ve hatta hala çoğu bğyük holdingler başları örtülü kardeşlerimize en alt kademede işçi olarak bile çalışma fırsatı vermezlerken sen neyin kafasını yaşıyosun??
2011den öncesini bile hatırlamayacak kadar ergen kafanın tespiti.

(bkz: güldürdün piç)
geçen gün ümran tıp merkezinde ultrason çeken bayan uzman kapalı bir bayandı bende bir erkeğim çok da başarılı ve işini bilerek yapan tecrübeli bir şahıstı demek ki fırsat gelince baltaya sap ta olurlar seni tedavi edecek doktor da.
bu tezi sunanlara girip pislenmekten korktuğu için yaptığı eylemdir. (bkz: herkesin fantezisine kimse karışamaz)
Isteyen türban takar isteyen dekolte giyer kimseyide alakadar etmez denilerek sonlanir.