bugün

türkiye'dir. henüz şehitlerin bedeni soğumadan siyasete başlayan insanların nasıl bir gaflet içerisinde bulunduğunu hayal edemiyorum. ekşideki ve bu sözlükteki sol frame e bakınca bırakın siyaset başlıklarını şunlardan bir kaç örnek vereyim:

- ölü sayısı artsa da hükümet düşse
- başabakanın istifası için gereken ölü sayısı
- madendeki akp ye oy veren madenci( diyorlar ki oksijen tüketmesin boş yere gebersin )

maden kazası öncesinde ise,

- kriz çıksın yeter ki hükümet düşsün
- terör devam etsin erdoğan gitsin

buna benzer nice örnekler var. yazıklar olsun demekten öte bir söz yoktur buna denecek.
leş kargası gibi yaşayan varlıklardır.
siyasetin gerçek yüzünü gösteren ülkedir..
muhalefet her zaman yaptığını yaptı..
hükümet her zaman yaptığını yaptı..
olan yine halka oldu..
olay allahın takdiridir evet, ama hükümetin tavrı gerçekten çirkindir..
ülkedeki 2002 2014 arasında artan internet kullanıcı sayısını bile hükümet başarısı olarak gösteren bir siyasi partinin, eline bulaşan yüzlerce masum insan kanının hesabının sorulmaması adına ortalıkta papağan gibi tekrar ettiği sikik tespit.
çok yanlış yapan muhalefet. halbuki bunların tüm sorumlusu iki sokak ötemizdeki hacı bakkal dır. bence hesap ondan sorulmalıdır.
kanı akıtana değil hesabını sorana atarlanan orospu cocuklarının cogunluk oldugu ulkedir. sabahtan beri akpyi nasıl aklasak diye götünü yırtan ak it sürüsü 20 gün önceki önergeyi reddeden akpli vekillerin ve 'saçma sapan konularla gündemi değiştirmek istiyolar' diyen şamil tayyarın istifasını isteyecek mi çok merak ediyorum. aslında merak flan etmiyorum cunku bu sorunun cevabı kesinlikle hayır. cahil aptal koyun sürüsünün düşünmesine gerek yok, onların yerine uzun adam düşünür zaten.
(bkz: arsız orospu çocuğu nedir nasıl olunur)

(bkz: akp yandaşı nedir ne işe yarar)

(bkz: bir şeyleri kılıflama derdindeki akpli telaşı)
1300 lira maaşla çalıştırdıkları işçilerin kanını emenler, devletin ocaklarını bunlara peşkeş çekenler, muhalefetin konuyla ilgili araştırma önergesini reddedenler halis müslüman, bunların aynen letonya ve güney kore örneklerindeki gibi istifa etmesini isteyenler vampir öyle mi? zihniyetinizin ta...
ülkenin gelişmesi için proje geliştiremeyen, yapılmak istenene de takoz olan halktan kopuk muhalefetin; tek dayanağı kan olduğu içindir.
şeytanla sevişen bir hükümete göre masum kalandır. *