bugün

bonus tarifesine göre:

- kandilde kılınan her 100 rekat namaz için 2 tecavüz hakkı kazanıyorsunuz.
- her seyredilen kandil programı için komşu kızının götüne 1 sene bakma hakkı kazanıyorsunuz.
- hele ki o kandil programlarında neye amin dediğini bilmeden amin diyen amcalara eşlik ederseniz zembille evinize huri iniyor.
- 3 ihlas 1 de fatiha okursanız, seçtiğiniz 4 kişinin bir ay boyunca dedikousunu yapabiliyorsunuz.

daha fazlası için: http://www.sözdedindarım.com

demem o ki bonus tarifesi ibneleri* :

sizin iğrençlikleriniz yüzünden elimi açıp dua edesim gelmiyor.
muhafazakar geçinip yemediğiniz bok kalmadığını görünce dinden soğuyorum.
hele 60 yaşındaki hacı amcaları komşu kızının kalçasını süzerken yakaladığımda bacağınıza sıçasım geliyor.
bunların üstüne siz bir de Allah'ın adını ağzınıza alınca...işte sonra ben küfürbaz oluyorum.

neyse...
namaz kılamıyor musunuz?
cami çok mu uzak?
öyleyse namaz yazın 3343'e gönderin biz sizin yerinize kılalım.
telsimin bu yeni hizmetine biz, cep to sevap diyoruz(!)

tarzında saçmalanası başlıktır.
islam dini inancına göre bazı özel gün ve aylar vardır. an itibariyle yaşadığımız kandil buna bir örnektir. "inanmamakta bir inançtır" diyen ey gözünü sevdiğim yazar arkadaşlarım. "mübarek olsun" diyip kendi inanmadıklarınıza inanmak varken, nedendir bu muhalefet? amaç bu çatı altında etkileşmektir. nasıl ki ben inanıyor ve senin inanmamana saygı gösterebiliyorsam, aynısını bende senden isterim. iş inandığımız değerlere hakaret boyutuna gelince biraz tatsızlaşıyor. bu tatsızlıklar yersiz.
Unutmamamız gereken bir şey var ki; tek şeritli bir yolda sürüyoruz dübüdüslerimizi ne kadar korna çalıp sollamaya çalışsakta yermizi bilip devam etmekle mükellefiz.