bugün

(bkz: tanımlanamayan uçan cisim)

yiyosa tanımla! ben yapamam.
geçtiğimiz cuma günü rusya hava sahasında gerçekleşen hadise.

Yapılan açıklamaya göre sabah saatlerinde kuzey atlantik denizinde bulunan bir uçak gemisinden havalanan 3 amerikan pedi rus hava sahasına giriş yapmış, rusya hava kontrolü'nün uyarılarına kulak asmamaları ve verilen rotaya yönelmemeleri üzerine kaliningrad hava üssünden kalkan 7 Mig-29 tarafından düşürülmüşlerdir.
moscova sınırlarından kalkan ve ürdün safhalarında radarı arızalan boeing-737 tipli bir ped "may day may day" çağrısında bulunarak acil iniş gerçekleştirdi.
(bkz: unidentified flying object)
1. ihtimal : bir ya da bir çok ergenin toplanıp en uzağa sperm sıçratma yarışı sonucu vurulduğunu sanmaktayım. vurulduğu için değil, üzerinde ki dayanılmaz pıhtı kokusu yüzünden düşmüştür. nerden mi biliyorum? siz hiç düşürülen kanatlı ped gördünüz mü? ben gördüm.

2. ihtimal: düşme nedeni yine dayanılmaz pıhtı kokusu yüzündendir. kendini intihar etmiştir.

3. ihtimal: taşıyıcı fazlasıyla kıç sallamaktadır ve sallanan kıçın yaptığı aşırı titreşim pedin düşürülmesine neden olmuştur. taşıyıcıya gelince, o artık inanılmaz bir aksiyon filmine isimlik etmektedir.

4. bu bir ihtimal değil. saçmalıyorumdur ve ben bunu her zaman zaten yaparım. buradan taşınıyorum. öperli severli.
kesin israil'in parmağı vardır bu işte.
ancak hava kuvvetlerinin eğlence anlayışının değişmesiyle muhtemel olabilir herhalde.
terörisler tarafından kaçırılan ped'in havada infilak etmesi olayın aslıdır. *