bugün

topuklu ayakkabıyla boyunu uzatan, taytla poposunu toplayan, makyajla yüzünü değiştiren ve saçını boyayan kadındır. genel safsatası "ben bunları kendim için yapıyorum" olsa da, temelde bunun sebebi beğinilme arzusudur. boyu sahte, yüzü sahte, vücudu sahte, saçı sahte. resmen başka birinin taklidini yaparak gezerler dışarıda. bu kalıbın içindeyken özgüvenleri tavan gözükse de, ne yazık ki eziğin dibidirler. bir kadını güzel yapanın sadece görünüşü olduğunu düşünerek hemcinslerine de hakaret ederler. ön plana çıkabilecek fikirleri ve karakterleri olmadığı için, karşısındaki insanların beynine değil, hormonlarına hitap etmeyi tercih ederler. acı olan, bu kalıba girdiklerinde 3-5 testesteron torbasının ilgi dolu bakışlarına maruz kaldıklarında bunu başardıklarını zannederler. o yüzden genelde ezik olur bunların manitaları da kendileri gibi. akıllı adamların ilgisini çekmezler. biraz beyni olan insanların ortamlarına dahi giremezler. girseler de 1-2 seferden sonra yürüyen olmazsa ortamdan yol verilir bunlara.

aslına bakarsanız, o kalıbın içinden ablayı çıkardığınız zaman ortada yine güzel görünen bir kadın kalıyor. sadece iç organları yok. yine güzel görünen bir popo, uzun boy, güzel bir süliet, renkli bir saç. yani ben o kalıba içinde kadın olmadan yürüyebilecek insanlar da tanıyorum. kızlar kendinize yapmayın bunu. dünya mental evrime geçti, siz hala hormonlarla var olmaya çalışıyorsunuz. bir kadını güzel yapan görüntüsü değildir. ruhtur, karakterdir, dünyaya bakış biçimidir. görüntünüz güzel olmayabilir, ama en ulaşılmaz gördüğünüz adamı bile 1-2 lafınızla kendinize aşık edebilirsiniz. bunlara ihtiyacınız yok. ilgisini çektiğiniz adamlar, daha doğrusu hormonlar da sizi bir yere taşıyabilecek insanlar olmuyor genelde. o suratınıza sürdüğünüz 10-20 liralık boyalarla da cildinizi mahvediyorsunuz. sonra o mahvolmuş cildi kapatmak için sürmeye devam etmek zorunda kalıyorsunuz. poponuz güzel olmak zorunda değil. güzel de olabilir ya da, ama kusura bakmayın da çıplakken taytla olduğu kadar seksi görünmüyor be abi. amacınız nedir? rahatmış da falan fişman. abi ben de geceleri çıplak yatıyorum rahat diye. sokakta da mı daldaşak gezelim rahat diye. "rahat diye giriyorum, sapık olan sensin" saçmalıklarını da bırakın abi. taytlı popoya kızlar bile dönüp bakıyor yolda, benim hormonlarıma hitap eden şeye ben nasıl bakmayayım? ki zaten senin de temelde amacın bu. kontrolsüz egon seni buna itiyor. böyle düşünen erkekleri seksist olmakla suçlamayı bırakın, asıl seksist olan sizlersiniz. ne kadar boyanırsanız boyanın, ne giyerseniz giyin ruhunuz çirkin kaldığı sürece dünya üzerinde sadece fiziksel bir ağarlığınız olacak. mental bir değeriniz yok. taş gibi, toprak gibi sadece madde olarak varolmaktan vazgeçin.