bugün

ulan zaten tepsi gibi götümüz var onun neyini belli edecez?
Yolsuz olabilmem için göt kısmı ispanyol paça olan bi pantolon giymem lazım amk ben napayım.
adamın sergileyecek başka bi şeyi yoksa nasıl ilgi çeksin.
O kadar zayıfım ki götüm yok.
Babet çorabı giyen erkek Tülay kumaşçıdır.
aynı zamanda çok fena vurduruyordur.
Onu bilemem ama şu dar paça her şeyi açıklıyor ...
Kesinlikle öyledir ne o öyle göt baş meydanda tayt gibi dar pantolonlar falan sen hayırdır?
(bkz: Senin babana abine böyle deseler hoşuna gider mi)

genellemedir. Bütün genellemeler gibi geçersizdir.
türkiye de götçülüğün ne kadar yaygın olduğunu bilmeyenlerin tepki gösterdiğidir.
kadın haram erkek helal diye bir kanı var. olmasada bilinmiyor saklamak kolay.
bi siktiriniz gidiniz efenim götçümüsünüz dedirtecek saçmalık ötesi beyandır.
Doğru tespittir. erkek adam vücudunu saklar. Sadece nikahlı karısına helaldir onun vücudu.
Sokaktaki bütün kadınların gözüne görünmüş bir erkek vücudu kutsallığını, saflığını yitirir. Bütün şehir üstünden geçse de farketmez. Kirlidir artık. Geri dönüşü de yoktur.
Çağ iffetsizlerin çağıdır malesef.Slip mayolar, kot üstüne beyaz atletler, hesapta iş adamlarına giydirilen ince beyaz gömlekler..
Kardeşlerim, erkek evlatlarımızı küçük yaştan itibaren kapatmalıyız. Daracık kotlar tshirtler günahkarların paçavralarıdır.Erkek demek, namus demektir. Namusunuza sahip çıkın!
anlayamadığım olaydır. Kalça her kıyafette belli olur benim bildiğim. Slip mayo diyorsan o ayrı bir durum.
Senin babana abine yapsalar hosuna gider mi aforizmasiyla karsi ataga gectigim soylem. Ayrica turkcemiz cok esnek bir dil verici var verici var.
evet efendim özellikle gaylerimiz bu metodu çok kullanırlar dar kıyafetlere bayılırlar.
verici olmayan erkek kalcasını örtecek uzunlukta hatlarını belli etmeyecek bollukta kıyafet giyimine özen göstermelidir.
sapık bu erkeğe de dadanmakta yollu değilseniz yapmayın etmeyin dışarda bir ton sapık sizin böyle gezmenizi kolluyor.
edit: ne o lan erkeğe tecavüz edilmiyor mu sanıyorsunuz.
ne sacma bir tespit... spor giyen erkekdir. yakisiyorsa giysin.
evet efendim kimi zevatlara göre böyle erkeklerimiz verici olabilir sonuçta belli ediyor aranmasa neden belli etsin.
şalvar giysinler.