bugün

kalp atışlarınıza göre transparana dönüşen elbise. hollandalı tasarımcıların yaptığı bu elbise kalp atışlarını kontrol edemeyen insanların canını sıkacağa benziyor. *

- şaziye noluyor lan senin kıyafet transparanlaşıyor?
+ yeni aldım bunu, kalp atışlarım hızlanınca böyle oluyor
- s.kerim icadına da teknolojisine de şaziye nerde abuk subuk şey var onu buluyorsun
+ eşek ne anlar zaten hoşaftan
- delirtme beni, hoşafla bu bir mi?
türkiye'de yasaklanması gereken elbisedir.

türk kızları fazla heyecanlı, erkek gördükleri zaman abazalıkları tutuyor.

bir keresinde bir arkadaşım yolda okan bayülgeni görünce,

-ayy çok karizmatik yeaa ölücemmmm.
+neresi karizmatik be. saç sakal birbirinde.
-ayy çok klassss.

gibi bi diyalog yaşatmıştı. suni tenefüsle dirilttik. düşünün olayın ne boyutlara gelebileceğini.
tasarım ile teknolojinin yeni ürünü.
hollandalı tasarımcı daan roosegaarde'nin tasarladığı elbisedir, akıllı kumaş ve led kullanılarak üretilen "intimacy 2.0" adlı elbise, kadının kalp atışları hızlandığında ve tahrik olduğunda şeffaflaşıyormuş. yani heyecanlanan kadının içini gösteriyormuş bu elbise. tasarımcısı roosegaarde abimiz "cinsellikle teknolojiyi birleştirdim. seri üretim için çok sayıda firmadan teklif aldım" demiş.

şimdi haberde deniyor ki "heyecanlanan kadının içini gösteriyor", yani şimdi yoluna köpek çıkınca heyecanlanan kadın oracıkta anadan üryan kalmasın? yani elbise cinsel heyecan ile korkuyu, endişeyi, vs. nasıl ayırt ediyor ki? mesela kadın sunum yapacak, bir anda heyecanlanıyor, hoop göt açıkta. yani sırf bu elbiseyi giydim aman heyecanlanmayayım diye düşünmek bile insanı çıplak bırakabilir. aman dikkat.

mesela bunun erkek için olanı olsa, ben sanmıyorum ki herhangi bir erkek 2 dakikadan uzun süre şeffaflaşmadan kalabilsin.

- aaa noldu yine?
- eğildin ya, dekolten hafif açıldı gibi.
- off sana da bahane lazım, ay yine çıplaklaştın
- off dedin ya büzüldü böyle bir ağzın...
- siktir....ee sıçacam ama