bugün

(bkz: gözleri kaka şeklinde kızgın surat)

bu musmutlu günümün içine etmiş paylaşımdır nonoşlar. akepeli işte nolcek, allahın belası pislik, zeyir etti bu doğum günümü ayol. içim içime sığmıyordu halbuse. 18 yaşıma girmenin verdiyi hüzünlen coşmuştum.

ama pislik akepeliler bunu da bana çok gördüler. nahlet olasıcalar ayol. kaka emojili doğum günü paylaşımı yabmış allahın belası! gördüyümde gözlerime inanamadım. "ay kaka mı bu ayol" diye sayıkladım.

folqan da "kaka kız vallayi kaka emojisi bu" diye tepki koyunca emin oldum, hemen purofiline tıkladım pisliyin, "şeyh bin mahmud el cezireyi arkadaşlardan çıkar" ibaresine tıkladım, ateşim çıktı sonra.

antibiyotik alıyorum o günden beri. bağsurum da sorun çıkarmaya başladı, sıkıntıdan heb. hofff!!! allahım neden beni buluyo bu aksilikler, taalihsizlikler ayol, neden, neden, nedeğğnnn!!! kaka emojisi ne yha, ne?

en sonunda feysten canlı yayın yabıp intiyar edicem, maden suyu şişesine oturarak! tayyib istifa ayol, istifa, istifağğğ! eskiden böyle miydi doğum günü kutlamaları, deyildi! hofff!1!1!1!

görsel
Ne bok olduğunu bilen biri tarafından yapılır.
buna kisaca bokunu cikarmak denir.