bugün

kafede erkek arkadaşlarıya okey, tavla, satranç v.b oynayan nefret edilesi kızlardır.

özellikle üniversiteliler arasında pek rağbettir. türbanlısı, başı açığı erkeklerle tavla, okey oynuyorlar, arada nargile tüttürüyorlar. bu tipleri görünce direk kafalarına ikişer kurşun sıkasım geliyor. yani o kadar seküler o kadar zinaya açık şerefsiz duruyorlar ki her gördüklerimde sinirleniyor ama kafalarına sıkacağım günü de düşünerek biraz rahatlıyorum.

böyle ar namus kalmamış bacak bacak üstüne atıp ortama şehvet saçan kızlara ana babaları sahip çıkmalıdır. aksi taktirde müslüman gençlik buna dur diyecektir.
diyarbakirlidir.
Her şeyden önce insandır. Erkeklerin okey oynaması kadar dogaldir okey oynaması.
saçlarını ütüler.çok makyajlıdır.erkek arkadaşlarına hocu, kız arkadaşlarına lan der.5000 smslik mesaj paketi vardır.
iyi blöf yapar çift okeyi vardır ve dönüyordur. ya da ben ne bileyim lan.
Okeyi sevgilisine veren kızdır. *
candır, canandır. okeyi her ne kadar küfürsüz oynama sebebimizse de (ilk başlarda) ortama ayak uydurdukça insanın gözünde yücelir.
babasının yerinde olmak istemezdim. allah peygamber sabrı vermiş heralde ben olsam suratına iki sille sallardım.