bugün

çevrede sıkça görülen özenti gençliktir. böyle sankim hepsi anlaşmış gibi birlikmiş gibi geziyolar naziler gibi aynı muhahaha, çok komikler kafaları felan yamuk olanlar var onlar bile yapıyo hadi diyerlerine yakısıyo da size noluyo çok özentisiniz falla, marjinal tavrıma leke sürdürtmem ona göre benim saçlar 5 numara falla önlerde kahküllerim felan var mala benziyomuşum kız arkiler öle diyo ama bence giderim var yoklukta, kafayı 3e vuranları hiç anlamıyom, bu soğukta beyinleri çok üşüyor olmalı, ağlıyom üzülüyom çok sizlere muhaha, dedem de gitmiş 3e vurdurmuş moda diyo, pedere dedim bende yapim mi senin kafayı dogum sırasında vakumla çektiler o yüzden hiç girişme o işlere türkiye hazır olmayabilir buna felan dedi muhaha yarıldım çok komik adam olmalı kahvedeki arkilerini hep güldürüyodur ne güzel, ben tavşanımı bile güldüremiyom öyle yatıyo ölmemiştir inşallah amin ama kuşum canavar gibi pipisi var, keşke kar yağsa havalar ısınıyo, arkilerle inip kardanadam yapardık ben kardanadam olurdum kıçıma havuç koyup gülerlerdi. zeytinleri koymayın günah biz yiyemiyoz siz kardanadama koyuyonuz bana verin ben emerim onları, kardanadam oluyom işte bu yüzden zeytin, havuç felan ne varsa topluyom peder tebrik ediyo.
(bkz: keller heryeri eller)
özenti olmayıp, saçları daha fazla dökülmesin diye kısa kestirmiş olabilen gençlik.
askere gidecek olabilir.
kirli sakalı yoksa göte gelmiş gençliktir.
bilinçsizce rep dinlyen özenti geçlik.
Brazerrs' deki kel adama özenmiş olabilir.
Boş işlerin adamları.