bugün

her duş korku filmi tadında geçiyor. reflekslerime nereye kadar güveneceğimi kestiremiyorum.lütfen yardım eli uzatın."mesajı verebileceğim beyin hücrelerimin kökünü kurutan olaylar dizisi.
kafayı yarabilir. bu sebeptendir ki banyoya tek başınıza girmeyin. kızların, refleksi kuvvetli erkekleri (mesela ben) yanına almasını öneriyorum. çok deneyimli ve profesyonelim bu konuda.
hiç küfür etmeyen adama bile ananı s.kim dedirten olaylardan biridir. bir diğeri için lütfen (bkz: serçe parmağını kapı eşiğine vurmak)
ucuz atlatılmış bir olaydır. çok daha vahim bir olayla karşılaşmaktan iyidir. mesela tam o esnada yere düşen sabunu almak için eğilmişde olunabilir.
önlemek için bir yol: duşta işiniz bittiğinde musluğu yavaşça kapatın. hızlı kapatıldığında oluşan basınç farkı nedeniyle duş başlığı düşebilir ki olup olmayacak yerlere gelebilir.
telefon duş başlığıysa, duşa devam etme imkanı olan düşmedir. fakat, sabit duşlarda, borunun dipten çıkmasıyla, koca boruyu alnınıza yemek vardır ki, feci bir şeydir. telefon duşu, acıya rağmen alırsın, devam edersin ya da çıkarsın. sabit duş, kökünden çıktığında, hem fıskiye gibi fışkıran suyla, hem de kazık gibi duşla mücadele başlar. elinizdeki boruyu, yerine takayım derken, tüm sular banyoyu yıkar. alnınızdaki acıya mı yanarsınız, köpük içinde kalmanıza mı yanarsınız, yoksa, banyonun battığına mı yanarsınız?
banyodan tuhaf gürültüler eşliğinde çığlık çığlıya küfür eden sesler gelmesidir.