bugün

Kuvvetle muhtemel zengin erkektir. Yatakta performansı düşüktür. Kadın bunu aldatıyordur muhtemelen. Ama o kadını memnun etmek için kredi kartını hizmete sunuyordur.

Erkek dediğin kadını memnun etmek için uğraşmaz. Tatava yapmaz siker geçer. Kadın uğraşacak erkeğini memnun etmek için. Ilık seni.
Amel defteti sağ taraftan verileceklerdendir.
olmak istediğim hedef erkek tipidir.
Her anlamda memnun edebilecek erkek yoktur. Yüzdeye vurursak seksen maksimum seksenbeş. Hadi doksan diyelim. Yüzdeyüz mümkün değildir.
yoktur böyle bir erkek. kadınlar o kadar fazla geçimsizlerdir ki böyle bir erkek bulmak o yüzden mümkün değildir. (paralı ilişkileri saymıyorum.)
cebi ve banka hesabı dolu erkektir. kadınlar para dışında hiç bir şey ile uzun süre tek kalemde mutlu olmazlar, doğaları öyle.
size değer verdiğini hissettirebilen ve aklınızdan geçerken gülümsetebilen erkektir.
"acaba bana değer veriyor mu" sorusunu sık sık soruyorsanız kendinize, ne gülümseyebilirsiniz onu düşünürken ne de istediğiniz mutluluğu alabilirsiniz ondan. 
acaba' nın olduğu yerde mutluluk uzun süre barınamaz çünkü...
ilgili, anlayışlı, zengin, yatakta iyi erkektir. memnun olan kadın ise olgunlaşmış, ne istediğini bilen, ayakları yere basan kadındır ve o da erkeğini memnun eder. bu kadın candır, canandır.

her şeye rağmen memnun olamayanlar da var ama. onlar kezbanlar işte. ağzınla kuş götünle baykuş tutsan yine de memnun olmaz onlar. bu tiplerden derhal ama derhal uzaklaşmak lazım. bırakın kendi pisliğinde boğulsun. hayır hayır yardım falan da etmeyin bırakın gitsin. kendi başını yesin, rahatlasın.