bugün

kadınların birlikte olmaya başladığı her erkeğe defalarca sorduğu, kabak tadının ötesinde bir durumdur. biz erkeklerin genelde "çünkü seni seviyorum" volesiyle karşılanan sorunun cevabını kadınlar bilse de benlik saygısı olmamalarından mütevellit yine de inatla sorarlar. içlerine bir şey almadan orgazm olanların tercihidir kanımca. kendince "erkeklerin hayal gücünü zorluyoruz biz" zırvalarıyla karşımıza çıkan ekoller de mevcuttur.

farz-ı misal bir kadınla bir erkek başbaşa ilk yemeğini yiyor. romantizm had safhada. ama kaadının içini bir kurt kemiriyor. dayanamayıp soruyor: "neden ben?" şarap şişesini kafalarına geçirmek içten bile değildir.
cevap : en aptalı sendin be kızım.
(bkz: istemiyorsan giderim)
(bkz: sizi niçin işe alalım)
bak şimdi hayatım nicola kidman bana göre biraz yaşlı, angelina julieninde dudakları bana biraz itici geliyor ondan seni seçtim hadi çık artık o içine girdiğin topun içinden ve savaş hayatın gerçekleri ile ulaşabileceklerim içinde en iyisinin sen olduğunu düşündüm işte pokemonum benim.
-neden ben?
-çünkü en salak seni gördüm.
şeklinde cevap veremiyormusunuz da, boş yere canınızı sıkıyorsunuz?
sen özelsin bir tanem.
meali: senden başkasını bulamadım.
kadınların ihtiyaçları doğrultusunda uygulanagelmiş ritüeldir. kadınlar, diğerlerinden farklı olduğunu hissetmek, sevdiği tarafından da onaylanmak ister *. bununla kafa bulmamalıdır. erkeklerin metraj takıntısından daha normal ve samimidir.
bir klasiktir. kadın bilmek ister karşısındakinin gözünde eşi olmayan biri mi yoksa ulaşılabilir mi gördü, kadının ilgisi sevgisi mi ilişkiye sebep oldu. kadın bilmek ister erkek ne kadar şekilci, neden ben dediğinde taş gibisin de ondan demez gerçi erkek. ama fiziken bir iltifat beklemez kadın. hem güzel bulunduğunu bilmek hem de çok çirkin bile olsa yine aynı şekilde sevileceğini duymak ister.
ay cins bunlar şekerim.
beğenilme pahasına kişiliğini zedeleyecek ölçüde kendi zayıflığını gösterdiğini farkedemeyen kadınların yaptığı ritüeldir aynı zamanda.
-neden ben?
*ne bileyim aq.
-anlamadım,pardon.
*soyun.
-hayvansın hayvan.
hayalimde yaşattığım kadın sensin, cevabını duymak isteyen kadın psikolojisi.
karşısındakini kızdırmak için yaptıkları anlamsızlıkların başta gelenidir. nabzını ölçmek gibi bir şey zannederler ama her zaman sonucunun istedikleri gibi gelişmeyeceğini bilmemektedirler.
kadının ilgi isteme, pohpohlanma, egolarını tatmin etme durumunun kendisini küçük duruma düşürmeyecek şekilde sözlerle karşılık bulduğu durumdur. bu durumda ona olan aşkınızdan, soyut özelliklerinden ziyade onun somut özelliklerini (mesela gözlerinin güzelliği,vücut güzelliği, genel güzellik) övmeniz durumunda yatağa girme süresi yarı yarıya kısalacaktır. *
+:neden ben aşkım?
-:döncem ben sana.*