bugün

terazidir, tam bir dişidir.
monica bellucci'nin içinde bulunduğudur.
sağlam dediğin böyle etli butlu birşeylerse kesinlikle balıktır. karakter olarak ise başaktır.
Koç düzgün oluyor.
oğlaktı,ama bir zamanlar.hala özlüyorum orası ayrı,daha fazla yazamayacağım...
Balık değildir. Daha sağlam birini bulursa balık gibi elinizden kayar gider. Arkasından bakarsınız.
yay burcudur. mantık insanı olduğu için ota boka trip atmaz. rahat insandır pes oynamanıza karışmaz hatta ona kalsa halı saha maçı yapmanız daha mantıklıdır. kaslarınız açılır.
Koçtur.

Teşekkürler.
Eğer sadakat üzerine konuşuyorsak yaydır. Aşırı derecede sadakatlidirler.
sizi seviyorsa akreptir.
kalplerindeki ateş dünyayı yakar.
sonra o ateşin ortasına geçip kendini yakmaktan da geri durmaz.
kadinlar zaten saglamdir burclar onlara sadece +skill kazandirir. onemli olan kadini bulabilmektir.

herkesin tuttugu kendine.
25 ağustosta doğan kadının sahip olduğu burçtur.
terazi valla bak terazi çok sağlamlar at yere düşsün kırılmaz bana mısın demez .çok sağlamlar.
kaynak bir dost.
Aslandır. Evcimendir, tam bir annedir. Mükemmel bir dost, sevgili, abla, arkadastır. Ne derdiniz varsa gönül rahatlığıyla anlatabilirsiniz. Asla ağzından laf çıkmaz. Aşırı fedakar. Belki biraz egoist. O da iliskini tadı tuzu.
koç burcudur koç kadınını kontrol edebilen erkeğe ülke ver yönetsin, ordu ver işgal etsin.
Kovadir tabi ki.
terazi burcudur.
Fedakarlıkta sınır tanımayışından ötürü, akreptir.
aslan burcu kadınıdır. erkekte de aslan burcu erkeğidir. ikisinden sonra koç gelir.
yaşananlara göre değişir.
X burcu canını yakmıştır, gömersin söversin. Karşına başka bir X çıkar, yere göğe sığdıramazsın.

Genelleme yapmayınız.
Daha göremedik oyle bır kadın kı burç u da görelim.
ikizler ve yengeç değildir.
Kovadır.

Not: tabi ki kovayım.
bir terazi olarak yengeç diyorum beyler hayvan gibi seviyorlar. Gerçi hayvanı simgesi edinmiş bir burç.
yaydır o yaydır.
güncel Önemli Başlıklar