bugün

şehvet kelimesini kullandım, çünkü seks isteğini en çok şehvet tanımlıyor gibi sevgili türkçemizde.

türk milleti olarak nedense, dikkat edin türk erkeği demiyorum, türk milleti diyorum kadınları da dahil ediyorum, genelde cinsel birleşme isteyen tarafın erkekler olduğuna, kadınların sadece istenilen varlık olduğuna dair bir yalana inanmış durumdayız.

sanki seks i sadece erkekler istiyor, kadınlar da sırf erkeğin cansı sevişmek istiyor gibi cinsel birleşmeye giriyor gibisinden bir düşünce hakim halkımızda.

kadının seks yapma istemesi, bir erkeği delicesine arzulaması tabu olarak görülmekle beraber, böyle kadınlar ya orospu gözüyle ya da azmış karı gözüyle bakıyorlar. halbukisi kadın istemeyen erkek, seksi bir kadın görünce üff be demeyen erkeğe eşcinse l muammelesi yapan sevgili halkımız, hala kadına cinsel özgürlük naıkımnda yeterli hakkı vermiyor gibi.

kadını kutsallaştıran bir mileltiz. birisi kadınlar hakkında hele hele seks ile kadını aynı cümle içinde kullanıp anlatsa, senın anan bacın yok mu, bunu söylerken onları düşünmüyor musun gibisinden, gayet anormal bir düşünceye sahip.

mesela hiç bir erkek kız kardeşinin bir erkeği deli gibi arzuladığını düşünmek istemez, bir baba da öyle. onların şehvet duygularının olduğunu arzularının tatmi,n olma isteklerinin olduğunu bilmez. kardeşinin masturbasyon yapmasına bile pis gözle bakan abiler tanıyorum ben.

toplum olarak kadının şehvet özgürlüğünün yolunu açmalıyız. onların da şehvetli varlıklar olduğunu bir erek için yanıp bittiğini düzenli seks hayatı istediklerini unutmamalıyız.

ipek ongun gibi yazdım, utandım kendimden. ama ne yapıyım çevremdeki kızlar böyle, bana sürekli seks objesi muammelesi yapıyorlar. bıktım onlardan..