bugün

erkeklerin kadın olsam orospu olurdum merakını kadına uyarlaması ile ortaya çıkan saçma sapan önerme. ruhu bozuk söylemi.
bir şerefsiz beyanı. istediği kadar güzel film çeksin, marjinal olacam farklı olacam diye aptal saptal laflar eden adama adam demem ben.
bilimsel tanım:
ısrarla ve sürekli maruz kalınan fahişe muamelesinin bünyede yarattığı psikolojik erozyonun sonucu.
erkeklerin, kadın olsam orospu olurdum düşüncesini kadınlara uyarlaması durumudur. ama bu seks meraklısı arkadaş şunu unutmuş erkeklerde bulunan testosteron seviyesi kadınların seviyesinden 7 kat fazladır. yani bu durum kadın olsam orospu olurdum demek kadar kolay değildir. he illa merak ediyosa olsun kadın ve de testosteronu 7 kat aşağı çeksinler bakalım o zaman da şimdiki gibi sürekli seks isteyecek mi?
fahişe fantazisine sahip, yönetmen beyanatı.
saçmalıktır.
Fransada aldatan kadinlar erkeklerle ayni derecede olduklari için bunu söyleyen kisininde fransiz olduğu için fransizlar için gecerli olan bi soylemdir.
kaynak: ekşisözlük
yazar: demesi kolay tabii
tarih ve saat: 23.05.2013 16:30
--------------------------------------------alıntıdır----------------------------------------------------------------------
"adam linç edilmiş fakat bence sözlerinin az da olsa doğruluk payı var ve özünde şu yatıyor: fahişe, tercih edilen bi kadın. her kadında olanı "versin" diye, üstüne para verilen bi kadın. yani ironik ama kukusu, diğer kukulardan kıymetli kadın. "normal kadınlar"ın ücretsiz olarak sunduğundan sıkılan adam, kalkıp para verip onlara gidiyor düşünsene..

fahişeler, fahişe olmayan kadınlarda stres ve özgüven kaybına yol açma potansiyeli taşıyor bence.

ha tabi fahişelerin yaşadığı travmalar ve zorlukların noktasından bile dem vurmuyoruz bunu söylerken. oralara girersek, ağlamaktan -değil gözlerimiz- götümüz bile şişer.

fahişelik ataerkil düzenin bok çukurudur ama medyanın ve genel düzenin üstümüzde oluşturduğu güzellik ve hatta mükemmellik baskısıyla, hepimiz fahişe gibi olmak istiyor ya da istediğimizi sanıyoruz:

seksi, taş gibi, kadınsı..

küçücük kız çocuklarını bile "memeli" gösterecek kıyafetler çıktı, topuklu ayakkabılar var bıdıcık bıdıcık..

bunlar olunca normal de adam bunu dile getirince kötü.. bu bir nev'i, ibne dersin alınır sikersin aldırmaz durumu

hala barbie gibi olmak istiyoruz. salak olduğu için yerden yere vurulması gereken kadınlar, güzel bi göt ve memeyle kurtarırken; aksine hiç denk gelmedim.

o yüzden fahişelik fantezisi kurabiliriz bence de.. aşağılayıcı, biliyorum ama tüm sistem aşağılayıcı aslında; bu söz değil.

fahişeliğin varlığı yeterli yani aslında aşağılanmamız için.

sen vermezsen, ben de parayla yaparım durumu var. seksi satın almaktan bahsediyoruz. biri bize değdiğinde neler hissettiğimiz değil, nasıl kıvrak olduğu ve ne numaralar çektiği önem kazanmış. öyle bi düzen var, düşünsenize.

yargılamadığım noktalar da var. örneğin engelli bir adamın durumunu izlemiştim bbc'de.. hiç seks yaşamamış bir adamdı ve ömrü boyunca bundan mahrum kalmaktansa, bir hayat kadınına gidiyordu. burda etik bi açmaz var yine ama empati kurabiliyorum. diğeri ise açgözlülük ve şımarıklık çoğunlukla.

kadınların tek derdi, en üst seviyede arzulanmak. mal gibi değil ama, kadın gibi.. olduğu haliyle..

özetle, katılıyorum. kurarız. bilinçli ya da bilinçsiz.

altında cerahat var ve yaralıyız aslında. yorgunuz üstümüz çullanan beklentilerden.. sürekli mükemmel olmaya çalışıyoruz ve kendi bedenimize, kendi gözlerimizden değil, erkek filtresinden; toplumun kadına yapıştırdığı beklentiler çerçevesinden bakıyoruz. her allahın günü, kendimizi ve beden algımızı sorguluyoruz. o kadar içselleştirmişiz ki, aynaya baktığımızda kendimizi değil, ideal kadına olan yakınlık ve uzaklığımızı görüyoruz.

bir devrim gerek.. gerçek bi devrim..

o güne kadar, evet, fahişelik fantezisi kuruyor ve arzu nesnesi olmak istiyorum. çünkü o zaman, bu düzende, benden kıymetlisi yok."
--------------------------------------------alıntıdır----------------------------------------------------------------------