bugün

bakıyorum da yeni nesil brolarımız canavar gibi geliyorlar.

kök söktürün olm bu kadınlara. zerre iyiliği hak etmiyorlar.
Tarih boyunca butun sorumluluklar erkeğin uzerine kurulmus evet kadınlar kutsal varliklar ama tum sorumluluklari bizim uzerimizde üremek dışında erkek yalnızda yasaya bilir ihtiyacini karsilar ama kadin bunu duzenli olarak yapmak ister bunun icinde ask tuzagini kuruyorlar kendilerini bize baglayip bizi degistirmeye cabaliyorlar degistiremeyeceklerini anladiklari zaman bizi tarif edilemez bir aciyla birakiyorlar.
yalnız yaşamamalarına sebep olan nesneleri kendilerine verirseniz yalnız da yaşarlar.
mesela zengin ama yalnız yaşayan yaşlı kadın görebilirsiniz ama fakir ve yalnız kadın görmeniz imkansıza yakındır.
(bkz: karadul örümceği)
ayrıca kadınların doğasını daha iyi anlamak için schopenhauer yeteri kadar şey yazmıştır zaten.
toplumsal deformasyonun günümüz kadınında ortaya çıkan belirtilerindendir.
(bkz: adam haklı beyler)
Ben severim yanlız takılmayı bir bayan olarak, kahvem varsa tamamdır
En çok da toplu taşımada yorgun argın işten döndüğüm zamanlarda, alışveriş poşetleriyle koca gtlerini yaya yaya oturduklarını görünce sinir oluyorum. Kalkın lan, çalışanlar oturacak diye bağırasım geliyor.
kadin krallar gibi yalnız yaşar. tum ihtiyaclarini karsilar. manevi ihtiyaclari dahil. siz saniyormusunuz kadinlar muhtac oldugu icin sizin tarafinizdan sevilmek istiyor. saniyormusunuz ki sizin verdiginiz sevgi onlari tatmin ediyor. kadinlar sevdigi icin sevilmeye izin verir. sizin yaptiklariniza kendi sevdigi icin mutlu olur siz mukemmel ve gerekli oldugunuz icin degil. bazi andavallar sorumluluklar hep bizde kadin tuzak kuruyo aşık ediyo aci cektiriyo demis. cidden ne acılar var ya
sürekli erkek yedekleri vardır. sıfatına sıçmayacağın kızın instagramda min. beş yürümesi var, facebook ta yirmi arkadaşlık isteği beklemede.... hiç birine de benim sevgilim var falan demezler. ilk önce bakar tanışır elindekinden iyi ise sizinle ne kadar mutsuz olduğunu keşfedecek sizden ayrılmak isteyecektir.

-Güveneceğiniz son şey bir kadın olsun.
-hiçbir kadınla duygusal ilişki kurmayın.

(Karı gibi davranmayın lan !)