bugün

Müjdeler olsun , parfüm kullanmayan gerçek erkekler.....

aslına bakarsanız bu bana da oldukça saçma geliyordu. ama dün gece yaşadığım aykırı deneyim fikirlerimin değişmesine vesile oldu. evet, büyüklerin yarattığı savaşlarda çocukların ölmesi kadar olmasa da iğrenç bir gerçeklik. ama gerçeklik kendi içinde tutarlı olduğu sürece gerçekliktir işte.

bunu furkan adında bir arkadaşıma sorduğumda hormonlardan, salgılanan sıvılardan falan bahsetti. ancak ben modern tıp konusunda şüpheleri olan birisi olduğum için ciddiye almadım. yani bu konuda biraz yavşak-agnostik takılmak durumundayım. bunun sebebi bilinemez gibi... acaba bu durum sadece bana mı özeldi yoksa her erkek için geçerli mi? sadece dün geceki partnerim mi böyle yoksa genel olarak kızlar mı?

dün sözlükteki yazılarımdan çok etkilenmiş bir kız bana mesaj attı. cool tavırlarımdan ve yazılarıma yansıttığım erotik auramdan çok etkilenmiş olacak ki evime gelmek istediğini söyledi. olumlu cevap verdim. sonuçta sözlüğe o kadar emek veren biriyim. bir taraftan kızın gelmesini beklerken diğer taraftan odamdaki eşyaların yerini değiştiriyordum. hava da sıcak malumunuz... terlemişim. akabinde kız geldi eve...

üzerimde robe de chambre, elimde viskim kızı karşıladım.

-viski mi istersin, şarap mı vereyim?
+ama ben içince sapıtırım.
-tamam tamam geç bu muhabeti. içki dolabı orada. git ve zıkkımlan. ben duş alacağım.
+hımmm... bu havadaki koku senin terin mi? sakın yıkanma! terli terli becer beni... kötü davran bana. aşağıla... hak ettiğim gibi.
-aahahahahaa daha içki içmeden sapıttı deyyus.

akabinde kızı evimden kovdum ve duş alıp dışarı çıktım. yolda tam sevindirmelik fakir bir çocuk gördüm ve olaylar gelişti.

Köftehorlar..