bugün

Ekonominin allak bullak olduğu bir dünyanın hayalini kurmaktır ve böyle bir hayalin içinde erkeklerin bir çoğu ilkel yaşama dönüp çiğ et ve ot yemeye başlıcaktır. Belkide avcılık bile karizma etmediği için sadece ot bile tercih edebilir.
bütün erkekler birbirini zikecektir.
Düşüncesi bile korkunç ulan...
(bkz: hayallerde yaşıyor bazı ibneler)
saçma hayaldir, erkeklerde bulunan xy kromozomundaki y'nin gittikçe azaldığı da bir gerçektir.
O değilde, bkz cuk oturdu hea.
(bkz: biz olmasak siz hiçsiniz) pehh pehh
(bkz: elizabeth)
pek hoş bi hayal gibi gelmedi bana, ibnelik göstergesi gibi anlaşılma ihtimali gelir akla hemen.
(bkz: içinden çıkılamayan boş hayaller)
bu hayali kuran erkek -erkek- midir bilemedim ki şimdi?

+ne dersin sözlük? nasıl çelişki bu?
-valla anlamadım bi halt sözlük bana karı bul lan allahsız diyende bunlardı ama.. demekki benden ümidi kestiler. *. *
(bkz: anne ben dış ses oldum)
(bkz: yapma demiyorum hobi olarak yap yine)
(bkz: erkeklerin olmadığı bir dünya hayali kurmak)
kalp kalbe karşı denilecek bir hayal. kadınlar için de aynı hayal geçerlidir...
"erkeklerin olmadığı bir dünya hayali kurmak"*
bu hayallerini hiç oyalanmadan gerçekleştirmeleri bekleniyor. layık oldukları oyuncaklarının ilk partisi benden... (bkz: seks yapabilen robot kadın)
31'in bağımlılık yaptığını kanıtlayan cümledir.
böyle bir hayal kuruyorsa hiç şüphesiz arkadaş gay'dir.
(bkz: of her yer bakire dolu)
dedikodunun olmaduğu bir dünya olurdu, kuşlar daha güzel öter, horozlar biraz daha geç öterlerdi.
ikame olarak eşcinsellerin kullanıldığı bir dünya olurdu herhalde. bu yüzden korkunç bir yer olurdu.*
kadın yok, kadın olmayı bekleyen kızlar var wooww işte ben buna hayal derim..
bu hayal gerçekleştiğinde bu sefer pişmanlıkla karışık kadınların olduğu bir dünya hayali baş gösterir.insan böyledir,elindekini bırakıp,olmayanı ister,ama bunda rahattır çünkü istediği olmayacaktır.bundaki kendi kendini iptal eden bi önermedir.
(bkz: penisin göte kaçması)

mazaallah.
(bkz: hayallerde yaşıyor bazı ibneler)
yarısı ortadan ikiye ayrılmış ve kaybolmuş bir dünyanın hayalini kurmaktan farksızdır.
ne hayali büsbütün kabusdur. dünya değildir o başka birşeydir denilesi önerme. düşününce bile tuhaf hissediyor insan kendisini.
(bkz: gay misin)
(bkz: ibne olmadan önceki son sözler)
doğum yapabilme gücüne sahip olamayacaklarından, günün birinde (farzedelim ki kadınsız bir dünyaya sahipler) kendi soylarının da tükeneceğine delalettir.
içinde erkeklerin de olmadığı bir dünya demektir.
güncel Önemli Başlıklar