bugün

Erkeklerin sürekli kadınlar için paragöz, para yiyen, riyakar olarak bahsetmelerinden ve gerçekten de genellikle kadınların bu sıfatları hak edecek davranış ve eylemlerde bulunması neticesinde tokat niteliğinde bir sorudur. Kadınlara ayıp bee.. Bakın cüzdanlı erkekleri tercih ediyorsunuz ancak onlar da diğer erkekler de sizi küçümsüyor. Siz de hak ediyorsunuz. Açık ve net.
Var olan da vardır ama sayı olarak azdır ve doğru bi tespittir..
Yalnız küçük bir nüans var; hem küçümseyip hem bu tiplerin peşinde koşan erkeklerin gururu nerde?
olsa paralı adamların altlarından kalkacakları için yok kelimesinin maalesef cevap olduğu sorudur.
(bkz: Bunu anana sorsan delikanlı)
var da senin anlamayacağın ve bilemeyeceğin uterus un da değil o akıl.

insanlar hep eksik olanı sorarmış ya bir başkasına, bu da öyle olsa gerek.
Ahahah Siz de düştünüz di mi? Evet ben de gençliğimde öyleydim. inanmıştım bir ara gururlu olabileceklerine. Köpek gibidir bu kadınlar. Yüzsüz arsız. Yeterki yıkılacak bir yer görsünler... Ne hanımlıkları kalır, ne ağırlıkları.
Orospular nefret ediyorum sizden. Ya da dur nefret etmiyorum lazım olursunuz. Ama orospusunuz.
kadınlara nefret söylemi sertleşme sorununun varlığına işaret edebilir.
bir sorudur. yok evet kasarda gurur ne arar.
Neden acaba kadınlar bu kadar hedef tahtasında oluyor. Nene hatunumuzu, kara fatmamızı ne çabuk unuttuk. Tarihe adını yazdıran kadınlara yapmayın bunu.