bugün

sanırım freud'un lafıydı; deliliğin diğer bir tanımı da farklı sonuçlar bekleyerek aynı şeyleri tekrar tekrar yapmaktır...

kadınların bıkıp usanmadan yapıp sonunda ilişkiyi de kendilerini de dinamiitlemelerine neden olan davranış kalıplarından bahseden keyifli bir yazı.

http://pushkin-r2d3.blogs...rladg-iliski-hatalar.html
kendinden ödün vermek başlıcasıdır.
güvenmektir.
korunmamak.
http://kamusagligi.com/Ka...eks-hatasi_2_8030_409.htm
dünyasının merkezine direk onu yerleştirmektir.
duyulan her sözün doğru olduğunu sanmak.
karşı tarafın istediği tarza bürünmek/değişmek.
aşırı sahiplenmedir.

geçmişini, arkadaşlarını, ailesini, alışkanlıklarını bırakıp bir tek bana odaklansın, beni sevsin beni beni mantığıdır. bu durumun adı ne kadar bencillik olsa da sevgili tarafından '' ama ben seni çok seviyorum'' olarak adlandırılır. hata olarak görülmez.

senden önce bu adamın bir hayatı vardı. mantıklı düşün biraz sen bir istanbul değilsin ki adam seni fethedip bir çağ kapatıp bir çağ açsın. biraz mütevazi olun yahu. anlamaya çalışın bu erkekleri.
hemen inanıp güvenmek.
ama bu sefer başka diye düşünmelerinden gelir.
Kendilerini ve seçimlerini ilişkinin merkezine koymak. Bu sebeple, erkeğe psikolojik baskı yapmayı alışkanlık hatta normal görmeye başlamak.
eski sevgililerin konusunu tekrar tekrar açmalarıdır.
ipleri elimde tutayım diye aşırı sıkmak.
(bkz: bir erkek 10 günde nasıl kaybedilir)
herife verip herif hevesini alıp götüne tekmeyi vurunca da ay bu erkekler hep böyle hayatım edebiyat yapmak. verme yavrum niye veriyorsun. evlen , adamın eşi ol o zaman saygın bir cinsellik yaşanır elbet. yol üstünde ihtiyaç giderilecek tuvalet muamelesi görmek hoşuna mı gidiyor niye veriyosun ite puşta ?
iki güzel söze kanıp hemen erkeğin altına yatmaları. şimdi bacım karşındaki adamın becerebilmek uğruna hayal bile edemeyeceğin şeyleri göze aldığı bi durumu tutup hemencecik elemana sunarsan sonrasında gelir buralarda ağlarsın niye hep beni buluyo böyleleri, niye hep aynı hatayı yapıyorum diye.
erkeğini değiştirip yuları eline almak istememeleri.
en yakın arkadaşını dinlemek. ilişkiyi bitiren çoğu zaman kız kankasıdır.
ilişkiye 3. bir kişiyi dahil etmek.
her erkeğe verdiği toleransı, sevdiği adama yahut hoşlandığı adama verememek, hataların sadece birisidir.
not: bu hata bugün başıma gelmiştir.
edit: ha bu ara da sevdiği yahut hoşlandığı adam bi hata yapmamıştır, hatunun yanlış anlaması adamın boynuna ilmiği geçirmiştir.
öküz sevmektir.
kendini her siktirmesinde -afedersiniz- terkedilecegini bile bile kullandırmak.ah tabi bunun adı özgürlük !
evlenmeden vermeleri. yalama oldunuz mk.
görsel
Aşırı sahiplenmek ve güvenmek.
güncel Önemli Başlıklar