bugün

''Sus ve önündekileri bitirmeden bu sofradan kalkma'' demişti annem..

üstteki anektodu nicin verdim bilmiyorum fakat bildigim tek bir şey varsa o da kadınların en gereksiz canlılar oldukları gerçeğidir. doğur, besle, büyüt. Tüm hayat ideolojileri işte bu üçgenin arasına sıkışmış kalmış. ne bir zeka pırıltısı ne bir farklılık göstergesi. anne olmaktan baska hiç bir halta yaramıyor kadın türü. süslensin püslensin krikolarını boynuna geçirsin çıksın çarşıya salına salına fink atsın. ulen 250 gram beyniniz varsa paylaşın şunu artık bizimle! biz de diyelim ki ulan bu kadın türünün de amacı buymuş hayattaki. sırf israf, sırf boşa oksijen kaybı!

(bkz: saygılar)
gelecek görülebilse yasal süre geçse de aldırılacak çocuklar listesinde bir numarayı zorlayan birinin tespit sandığı zırvasıdır.
Senin gereksiz olduğun görüşüme ters düşen görüştür.
ve bunu diyenin kılıbığın önde gideni olduğu gerçeği..
gereksiz kadın yoktur çocuğuna anne olmanın ne demek olduğunu anlatamamış kadın vardır.
Oldukca izafi bir gercektir. Su ornekle ikna edecegim sizi:

Salonda oturan 2 kız( a b ) ve 3 erkekten ( c d e ) birisi ( a ): " tüh, telefonumu şarja takmıştım ama açmayı unutmuştum, ya x aradıysa" der ve odasına yönlenir. belli ki (x) den önemli bir telefon bekliyordur, 1 dakika sonra salona döndüğünde " açıkmış telefon, boşuna gittim odaya, (x) aramamış, arasa da duyar mışım" der. buna karşılık (c), " odaya boşuna gitmedin, salondan giderken telefonun açık olduğunu bilmiyordun" der. (b) ise " ama burda kalsaydı ve kapalı olabileceği aklına gelmeseydi, (x) aradığında duyacaktı, bu sebepten bence boşuna gitti odaya " der. (d) ise " (a) salondayken telefonunu kapalı zannettiği için o an için geçerli olan tek gerçeklik telefonun kapalı olduğuydu. bilinen, bilinmeyenden daha gerçektir, gitti odaya ve bilinen yalnış gerçekliği doğrusu ile değiştirdi, bunun da tek yolu odaya gitmesi idi, o yüzden, odaya boşuna gitmedi " der. son olarak (e) ye fikri sorulduğunda ise (e); " ben ışık hızı ile hareket edip odaya (a) dan önce gidip, telefonun açık olduğunu gördüm, (x) in 7 cevapsız aramasını sildim ve salona döndüm, siz farketmediniz, e eşittir emce kare, izafiyet yani kapish?, o yüzden boşa tartışıyorsunuz" der.ğ
Kadınlar erkekler ıcın vardır erkekler kadınlar ıcın bır dengedır bu.
çoğunun gereksiz olduğu gerçeğidir. çoğu cehennemin yakıtıdır. ancak minik akılları sıra erkekleri şehvetlendirerek, tahrik ederek güzel olabilmektedirler. namussuzluk, iffetsizlik, ahlaksızlık onlar için olmazsa olmazdır. bu kimselerde beyin, akıl, mantık aranmaz. üreme organları vardır. zaten o da olmasa sokaktaki köpekten farkları olmazdı.