bugün

erkeğin evlenme yıldönümü, doğumgünü, tanışma yıldönümü , sevgililer günü gibi özel günleri unutmasıyla başlayan tripleri.
Kiskancliklari abi. Yemin ediyorum bazisi cidden nevrotik.
ağzında sakızı şişirip şişirip arsız arsız patlatmalaları.
"ya hayatım yaa" derken dudak büküp ayağını yere vurmaları. Çarpıcan ağzına gasteyle al sana hayatım amına koyim.
beni ne kadar seviyorsun sorusuna her gün farklı söylemlerle sonsuz kadar dedirtme istemleri.
fındık kırmaları ve yılanı deliğinden çıkarmaları.
genellikle teknolojiden anlamamalari*
her durumda trip atmak.
Yersiz kahkahaları.
Ona muhtaç olduğunuzu düşünüp götü kalkmış şekildeki tavırlar hareketler.
bunu iddia eden erkeklerin şu hikayedeki erkekten farkı yoktur. (bkz: rahat mı batıyor diyen aksi erkek) sertsertsert
bir mekana beraber gitmiş oturuyoruz, ne diye gördüğün erkek arkadaşına selam vermek için masasına gidiyorsun amk ? böyle masa masa gezerek pavyon kadını gibi gözüküyorsunuz...
Herhangi bir insan oğlundan bile beklenmeyen mantık dışı hareketlerdir.. En bilineni ve başıma geleni facebook ve benzer hesapların şifresini istemek. Vermeyince de işi güven konusuna getirip kafa sikmeleri. Bu kadar aptalca bir davranışı hangi akla hizmet yapıyorlar anlamıyorum. Daha sayacak çok şey var aslında.
periyodik olarak aynı soruları sormaları.
Onların inadına gidip onları kiskandirmaya çalışmak. Erkeklerden bahsetmek siz erkeklerden bahsedince sevdiğiniz adam gözünde kiskanildiginizi zannediyorsunuz ama yanlış düşünüyorsunuz. Biz kızlar boktan yere tavır almasak yeter.