bugün

özellikle sarışın olanlar 'zaten tüylerim ince ve sarı. belli olmuyorlar. alırsam daha çok çıkacak ve sürekli almam gerekecek' diye almıyorlardır. sadece bıyıklarını değil bacaklarını bile bu sebeple almayanlar var. böyle tipler görürseniz şayet bıyıkların benimle yarışıyo diye vurun yüzüne hiç çekinmeyin acımasızca eleştirin müstehaktır hatta konuşurken bıyıklarına dikkat kesilerek psikolojik baskı uygulayın. hayır efendim tamamen görüntü kirliliği git görünmeyen yerlerini uzat hatta ör istersen, kendi pisliğinde boğul ona bişey diyomuyuz o sevgilinle senin arandaki bişey. ama olur olmaz koltuk altı bıyık bacak tüylerini doğasına bırakıpta hunharca teşhir edip bizim göz zevkimizi bozmaya da kimsenin hakkı yok. varsa böyle arkadaşlar özelden ulaşın cımbız, ip, ağda daha bilumum istenmeyen tüy giderici alet edevat gönderiyim size. kargoyu da ben ödiyim hadi ölmüşlerimin hayrı olsun.*
(bkz: ben bu yazıyı pasaklı türk kızlarına yazdım)
namahrem yerlerini kamufle ediyordur efendim, günahtır etmeyin eylemeyin kapanınız lütfen.
hormonal problemden ileri gelir. göt büyütüp taşak tartmakla meşgul olan sözlük erkeklerinin aşırı derecede sinirini bozar bu kızlar. zaten her kıllı kız yanında çuvalla lazer epilasyon parası taşıdığı için bıyıklarından, favorilerinden ötürü ayıplanması boynumuzun borcudur.
ps: atın artık kıl-tüy muhabbetini!
türk kızı olması yeterli ve kendi içinde gayet tutarlı bir nedendir.
kesinlikle çok meraklı olmalarından kaynaklı, erkeklere özgü efsane ; bıyık altından gülmeyi denemek için.
lazer epilasyon yaptırıyordur.
Çok bakımlı (!) dolaşıp, kadınlara bıyık bırakıyorlar diye çamur atan zeka küpü erkelere tepki amaclı bir protestodur.
imaj değişikliğidir.
kendini öyle mutlu hissediyor olabilir ya da barış mançoyu anası gelmiştir.
Kişisel temizlik acizleri.
bıyık bırakan kızları görenlerin neden hep bu sözlükte olduğu ile ilgili nedenlerle aynıdır.
bizler görmüyoruz da, yoksa gördükleri her insanı kadın erkek ayırt etmeden kız sanacak kadar abaza olunmasından mıdır?
Genetik hormon bozukluğundandır bence. Madem kuaföre gidemiyorlar bizim mahallede Abbas dayıda tıraş olsunlar gelsinler ben konuşur % 4o indirim de yaptırırım.
hayatında onu kadınlığa itecek bir erkek olmamasından dolayı kendine bakımı ve özeni alt seviyeye indirir kadın ve sonrada bıyık bırakır .
eğer sevgilisi sakalını kesmemekte ısrarcıysa, neler çektiğini göstermek, erkeğe zorla da olsa empati kurdurmak için yapılıyor olabilir.
hormonal problemleri vardır. dalga geçileceğine destek olunması gerekir. bir gün senin başına başka türlüsü gelebilir çünkü. örneğin kel olabilirsin.
güncel Önemli Başlıklar