bugün

hemen yaftalamadan bir okuyun önce. başlığı görür görmez "vay it" diyen bayan yazarlar olacaktır. onlar da benim conolarım. "o zaman erkekler de gereksiz ulan beyefendi" diyerek çemkirebilirsiniz. en kibar muameleyi göreceğinizden emin olabilirsiniz.
şimdi konumuza dönecek olursak, toplumda 14 ila 21 yaş arası çocuklar hatta çoğu orta yaş insan maastürbasyon denen illetle boğuşmaktadırlar. o kadar ki günde üç posta hatta beş posta atan modelleri bile vardır. bunun sebebi ise belli, "alışkanlık." içki gibi, sigara gibi kötü bir alışkanlık. talep karşılandığı sürece arzın niteliği mühim değil artık bu devirde. çağımızın insanı, robotla seks yapma hayalleri kuruyor, bir düşünün olayın vehametini. damacana siken, parktaki banka sikini sıkıştıran, karpuza tecavüz eden bir nesilden bahsediyoruz burada. bu insanlar buralardan karşılamaktan şikayetçi olmuyorlar bu ihtiyaçlarını. evlendikten sonra bile masturbasyona devam eden insanlar biliyorum.* kadınlarımızı bu arka planda kalmışlık ve lüzumsuzluk halinden kurtaralım. bunu nereye bağlarız, nereden çözeriz artık orası en muallak müşkülün en gavur düğümüdür.
(bkz: tavuğuna tecavüz edeni bıçakladı)
(bkz: koyunla evlenen adam)*
kadınlar ve erkekler her devirde gereklidir ki "bir sonraki devir" diye bir şey olabilsin.
napalım alayını çalıştıralım mı köprü başında? ilk defa formatı bu kadar bozan birini görüyorum.
- kadınlar bu devirde gereksiz
+ kadınların gereksiz olması demek isterken içindeki gizli gay'i kırlara salıyorsun çakaaal.

evlendikten sonra mastürbasyon yapmış erkeğin başına vurmuş abazanlığın dramı. yakında sinemalarda.
Kadınlar gereksiz ise gay olmak şarttır. (bkz: daha iyi bi fikri olan)
(bkz: hadi sen bir çay doldur da gel)
"beyler bırakın kadınları bakın ben burdayım" demek isteyen yazar tespiti.
yanlış bi tesbittir. yazar saçmalamış. olur mu bi kere kadınsız hayat geçer mi. bakmayın siz o damacanayı siken banka metale sikini sıkıştıran abazanlara onlar şişme bebek alamayacak kadar fakir, tipsiz, işçi abazanlar.
peki nasıl üreyeceğiz sorusunu akla getirir.