bugün

öyle bilinen manada'sevişmek' değil, hani biraz da matureye dahi girebilcek cinsten.

şimdi sadece düşünün, küçük midilli cinsi atlarla ilişkiye giren kadınlar var. videolar da gördüm. lan en aşağı 35 santim, bunu bile hafif zorlamayla kaldırıyorlar yani. bu kadar alıcı bir cinstir kadınlar.

hiç biri samimi değil, ondan itiraf edemiyor. bir erkeğe, bırak 35 i, 15 santimlik değnekle vurmaya kalk, hemen refleks olarak, kapanırken, kadın 15 i görsün, inada inada açıyor.

bir çok kadın ilişkide sertlik istiyor, ve daha da acısı, 'acı' istiyor.

1,53 lük kızın en büyük hayali 1,95 lik erkek. ve hatta, dünya üzerindki bir çok kadın, ideal denilen penis boylarının çok çok üzerinde penis istiyor. gözleri doyumsuz. inanmayan, viblatör boylarını inceleyebilir.

ta ezelden beri, kullanılan zıbıklara dahi bakın, en küçüğü 25 santim.

bunu yaratılışları mı getiriyor bilmiyorum. erkek kendinden daha yumuşak ve hassa bir bedenle olurken, kadın çok daha sert bir bedenle oluyor.

kadınların oyuncak ayı fantezisini bilirsiniz ve ilk mastürbasyonlar bu oyuncak ayılar sayesinde olduğu için, ta küçük yaştan itibaren, 'ayı' isetğinin nerden geldiği belli oluyor sanırım.

tecavüz, hadi tamda öyle olmasın, şöyle hafiften zorla, sanki kadın istemiyormuş gibi, başım gözüm ağrıyor desede, içten hoplat beni diye deli gibi titreyen bir çok kadın var. film, roman konularına da bakabilirsiniz.

tam 35 cm. dile kolay lan, bu ebatlarda bir şeyi, içine alıp, sonra 1 sm lik kıymık eline hafiften değse, yapmacık yapmacık feryatlara başlayan vericiler, aşırı şekilde mature istiyor.

kadınlar, çoğu son derece samimiyetsiz. el tutuşmaları, göz bakışları, kalp çarpıntıları değil istedikleri, başı hariç 21 santim..
(bkz: düzeysiz başlık ve entryler)
(bkz: abazan erkek tarafından yapılan yorumlar)
santimetrenin kısaltmasını sm olarak öğrenen bünyenin hayal dünyasıdır.