bugün

kadınların kendilerini fazla önemsedikleri gerçeğinin sonucu olan gerçeklik.

bu kendini önemsemek sözünü kendilerini çok sevmek, kendilerine tapmak olarak anlamayınız.

şöyle diyebilirim ki, kadınlar kendilerinden pek öteye gidemeyen, kendilerini unutamayan mahluklardır. kısacası kendileri için ağır bir yüktürler. ve bu nedenden ötürü kendilerine yönelik bir harekete erkeklerden daha çok anlam yüklerler. ayrıca sevilmek onlar için çok mühim bir hadisedir.

aşka yüklenen anlam kendilerine yüklenmesini diledikleri anlamla bağlantılıdır. oysa bunlar o kadar da önemli şeyler değildir.

misal beni hiç kimse sevmese bu benim için dünyanın sonu değildir. hiç de böyle bir şeyin eksikliğini derinden hissetmedim. sevilmemek benim için bir felaket değildir. mutlaka bütün erkekler benimle aynı şeyi düşünmüyordur lakin yine de bu, kadınların erkeklerden çok farklı olduğu gerçeğini değiştirmez.
Gerizekalı insan türünün devamı için bunun şart olduğunu düşünüyorum. Ben de isterdim insan türü artık üremesin ama durum bu. Bunu kabul etmek zorundayız.

Fazla anlam yüklemese boku yemiştiniz haberiniz yok. Neyse bazı beyleri tenzih edeyim de linç yemeyeyim.