bugün

görülmemiş olaydır ya da kendileri dışarda o mutluyum ayaklarında gezerken evde yas tutmaktadırlar. ayrıca aşk acısı ne lan çekilir mi hiç o dert.
yanlis oldugunu kendimden bildigim durum. kadinlar ask acisi cekmez basarisizliga uzulur sadece.
Bi kıl yumağı için değmeyecek acıları çekmeleridir.
lise çağlarından sonra yaşamadığım olaydır. aşk için üzülmeye değmeyeceğini erken anlamak güzel. ne bileyim belki yanılıyorum ama kimseyi kendimden çok düşünemiyorum. zaten biri de beni kendinden çok düşünmüyor. sonuç itibariyle beni çok önemseyen biri olsaydı belki üzülebilirdim ama insanlar içimdeki her türlü iyi niyeti tükettikten sonra bitirdim ilişkilerimi. bana kalmam için yaptıkları da onların bencillikleriydi. sevgileri değil. bu toplumda insan o kadar sevgisiz yaşıyor ki iyi niyeti erken tüketiyor. offf offf bunaldım sözlük.
Saçma değildir. Duygusallık her iki cinste de mevcuttur. Fakat kadınlar doğası gereği, erkeklere oranla duygusal anlamda daha hassas ve güçsüzdürler. O yüzden aşk acısını da maksimum dozda ve olağanüstü haller geçirerek yaşarlar. Küçümsenecek bir şey yok. Anlayamıyorsan ayrı tabii.
kadın gülmez, sevmez, açı çekmez, açıkmaz türkiye sınırlarında yasaklanmıştır.
türk erkeği saçmalaması .
(bkz: öyle bi dünya yok)
kuyruk acısıyla karıştırılmaması gereken durumdur.
doğru olma olasılığı olabilecek düşüncedir.
çekerler ama başka bi yakışıklı görene kadar ya da bi mağazada dikkatlerini çeken bi elbise, ayakkabı, çanta görene kadar.. unutmak için sonsuz nedenleri var amk.
kadınlarda aşk acısı olmaz pek olsa da kısa sürer. 2 hafta bilemedin 1 ay sonra her şey güllük gülistanlık...
Seviyorsa normaldir.