bugün

sadece güzellik yetmediği için yaşanan durum. bir süre sonra daha iyisini bulunca ona gidiyorsunuz. tam tersine eğlenceli ve entelektüel olmasına karşın aynı özelliklere sahip kendisinden daha güzel birini görünce yine onu istiyorsunuz. bu durumun bir çözümü yok sanırım. mükemmeli aramak ve imkansıza erişme isteği her daim içinizde oluyor. bu başka bir şey. hep daha yükseği hedefleyip sonunda zirveye geldiğinizde yanınızda kimse kalmıyor ve yekleşiyorsunuz. bir süre sonra zirvede tek başınıza kalıyorsunuz. sizi etkileyebilecek tek varlık artık kendiniz oluyor. sonrası tam bir narsisizm rüzgarı...
kadınlardan sıkılan biri hayatımda tanımadım öyle birşey de olacağını sanmıyorum. ki öyle düşünen ve o fikri destekleyen biri varsa da sadece elimde oynatıyorum dercesine hava atmak için diyordur. çünkü dünyamızda yeni fikirler düşünceler istekler duygular gösteren tek canlı varlık biziz. biz birbirimizden sıkılmayız, çünkü her an yeni şeyler düşünen canlı bir zekamız var bizim. hiç anlatamadım ama umarım anlarsınız.

edit:imla