bugün

bi takım başlıklarla insanları çileden çıkaran tiksinç insanlardır.
kadınlara böyle hakaret ederek analarını kardeşlerini unutuyor olmalılar. ilişkiye giren bir kadına nasıl patlak denir? sana bu lüksü kim verdi? o zaman annen de patlak ablan da kardeşin de ve karın da patlak olacak. bu kelimeyi kullanırken bütün bayanlardan hatta bütün insanlarda özür diliyorum. inanamıyorum bu kadar iğrenç insanların varolduğuna. çok net söylüyorum eğer moderasyon bu işe ses çıkarmıyosa çok yakında bende sözlük değerlerimi düşüreceğim. çaylak olma pahasına uludağ sözlüğü utandıracak şeyler yapıp silinene kadar ekranın fotorafını çekip övüneceğim bununla. böyle insanlar olmaz demiyorum tabii ki var ama burda bu kadar bayan yazar varken, bıraktım bayanı bu kadar kullanıcı varken sol çerçevedeki rezillik nedir? moderasyon zayıflığı uludağ'ın başına bela. bu yüzden ekşi olamaz uludağ.
önünde sallanan organıyla gurur duyan tiplerden başka ne beklenir ki? erkek doğmuş diye övünüyo ama beyinsiz olduğu için hiç gocunmuyo bu tipler. anası babası nası pohpohlamışsa bunları artık işi gücü millete sarmak. ahlak bekçisi mübarek. tü tü tü nazar değmesin. dinden de haberi yok üstelik namusuna düşkünmüş filan ama. dinden azıcık haberi olsa,kınadığı şeyin ölmeden önce mutlaka başına geleceğini bilmesi gerekir ama nerde... kendi deyimiyle, karısı da patlak olacak bunun kızı da ... inşallaaaah yarabbim...
ne olursa olsun illa ki bir şans verilen kişilerdir kendilerine, yoksa bu kadar kalın kütikulalara sahip varlıklar ne şekilde el ele gezecek, trip atabilecek, sevgi görmek sandıkları ego dolum eylemini gerçekleştirebilecek hatun kişileri bulabiliyorlar, ha?

edit: eksileyen zihniyetin, sebebini de görmek isterim (odun olmak dışında da başka hobileri var ise eğer).
(bkz: çok güzel gidiyordun ki son cümlende sıçtın)
ifade özgürlüğünü karşı cinsi aşağılama ve ona hakaret etme özgürlüğü sanan,
fantezilerini ve özel anlarını sözlüğe dökerken bir yandan da ahlak bekçiliği yaparak tutarsızlığın ve ikiyüzlülüğün dibine vuran,
ama o aşağılayıp patlak dediği kadın tarafından bile sevilebilen nankör, sevgisiz, saygısız yaratıklardır. *
(bkz: beyler meta falan ne ayak)
(bkz: seviyeyi yükseltmeyin)
(bkz: bir ticari mal olarak kadın)