bugün

evde kalacak, bakir ölecek erkektir. bakir ölmek cennetle mi müjdelenir tek tesellim bu.*
o değil de bu aralar eliyle sevişiyordur, düşündüm de her ara eliyle sevişir bu!
Kaybedendir.
Menfaatci değildir maalesef benim.
Topluca malız .
dürüstlükten yanadır ve karşısındakine doğruları söyleyerek değer verdiğini belli ediyordur. biz de gizli saklı olmaz.
sadece kadınlara karşıysa yavşak,
herkese karşıysa şayet kavşaktır.

dönün ordan doğru yola.
kadınlar pembe yalanlarla mutlu olmayı tercih ettiği için bu erkekler sevilmez, tutulmaz. (bkz: sad but true)
Herkese karşı dürüst olması gereken erkektir. "Hani eşittik lan niye bi onlara dürüstsün?" sorusunu akıllara getirir.
iyi niyetliyse hoş olan durumdur. niyeti kötü ise ağzı bantlanıp füzeyle dünya dışına çıkarılmalıdır.
Yeri geldiginde saf , yeri geldiginde sempatik , yeri geldiginde durust olarak tabirlendirilen erkek tipidir , peki hangimiz boyle olarak bir kadini mustehcen bir tabirle yataga attik ? Yeryuzunde cogu insan kendi yalanlari ile yasar , ornegin kadin sartlara gore sisman ve alimsizdir ama bu onun balik etli oldugu gercegini yansitmaz veya cinsel bir obje olarak gorulmesini degistirmez. guzel guzeldir , cirkin ise cirkindir mesele guzellik ve cirkinlik degil kime gore neye goredir . Ruslarin buyuk cogunlugu sarisin mavi gozludur arkadasimin tabiri ile , peki sarisinlik ve mavi gozluluk 148 milyon nufuslu rus halkinin en az 100 mlyonunda goruluyorsa guzellikmidir ? hayir guzel olan azdir , cunku guzel bir siralamadir guzelden once tatli sempatik kalipli durust gamzeli gibi tabirler vardir , guzel bunun en tepesindedir. Guzellik sizin genotipinizin fenotpinizine yansimasinin toplumun bir cogunlugu tarafindan begenilerek ve arzulanarak dile getirlmesidir , o zaman burdan yola cikarak gercekler acidir ve meyveleri tatlidir ironise ile anlamsiz ve karmasik ayni zamanda sacma bir cumle ile bitireyim tespitimide sosyal gozlemleri kendime saklayayim.
Dürüst olsa da olmasa da her türlü zararlı çıkacaktır.
Yalnız kalmaya mahkumdur.
benim de aralarında bulunduğum, "mal" olarak adlandırılan erkek grubudur.

tek sıkıntı göte göt demek. bizim orada öyle *
evet kızlar size şarkı göndermek istiyorum, dürüstçe şarkı dinleten erkektir.

https://www.youtube.com/watch?v=bTA795hMzHo
Benimdir. Beni kullaniyorsun sozune karsilik evet ben sana hic yalan soylemedim diyebilen var midir ? Hodri meydan.
Ben değilimdir, hep kazanırım haha.
yalnızdır. kesin bilgi. net. biliyorum işte.
seni s*kmek istiyorum diyen erkektir.