bugün

ablalarım, bacılarım, yengelerim ve tabii siz travesti kardeşlerim ve de rapper ninja... iyi dinleyin beni.

bizim öyle sizinki gibi karmaşık bi yapımız yok, olaylara gayet basit yaklaşırız. iki kelimelik olay için bize roman yazmayın.

biz sırtımızın sıvazlanmasını severiz. gün içinde en 2-3 kere " ohhh benim tatlı ayım, sen ne yakışıklı bi dombiriksin, senin bokunu yerim ben " gibi sevgi sözcükleri söyleyin.

mümkünse hasta olmamaya gayret gösterin. biz sevmeyiz hastalığı. karşımızdaki kişi hasta olunca bizde hasta oluruz. hasta hasta bize bakmak istemiyorsanız hasta olmayın, adamı hasta etmeyin.

bizim "şunu yap" dediğimiz şeyleri yapmayacak olsan bile " tamam minik gorilim yaparım " de. sonra canın ne istiyorsa onu yap. sakın ha bize gelip " ne yapacaktım ben " diye sorma, zira sana yap dediğimiz şeyi çoktan unutmuş olacağız.

alışveriş konusuna girmeyiyorum bile.

bi derdiniz, sıkıntınız varsa direk olarak ayrtınlarıyla anlatın. "canım sıkkın" gibi cümleler, içimizdeki şiddet eğilimini açığa çıkartır ve bi bok anlamayız ve de biz bi konuyu anlamazsak karşımızdakine kaba kuvvet kullanırız.

şimdi kıçını o koltuktan kaldır ve bana çay getir.

mutlu bir ilişki bu kadar basit işte.

" tamam sevgilimm hemen geliyorummmm"