bugün

adamın kadın olası gelir, o koku insanın ömrünü uzatır "nerden biliyon lan göt" diyebilirsiniz? özellikle bu kokuyu alabilmek için biraz önce girdim, girmez olaydım aq. ablamın biri nasıl sıçtıysa artık nefesim boğazıma düğümlendi kendimi dışarı zor attım, ne yedin be mübarek lan aynı yemeği bizde yiyoruz ben çıkana bakıyorum gayet güzel çıkıyor bu kesin evde bişeyler karıştırıyordur ne olcak aq. hepsi homini gırtlak.

tövbe bidahada girmem tuvaletinize. zaten bende şans olsa anamdan doğmazdım
kahvalti yapiyordum boğazmima dugumlendi anlattiklariniz efenim.
Kadınlar tuvaleti daha pis kokar, erkek reglama girmiyor, diğer sıçma işeme aynı.
ölmeden önce yapılması gerekenler listesine eklenmelidir.
pembe kaka yüzündendir.
bi unisex tualeti degildir.
Yalan amk yerinde, restauranta gelip yemek yedikten sonra sigara krizine girip babadan korkusuna klozete basarlardı.

Bir yığın peçete yerlere atarlardı. En temiz insan tuvaleti kokar, kadın erkek söz konusu değil. insan olacaksın.
koklayın ömrünüz uzasın.
bok vardı koklayacak.
sevgilimin bana tuvaletten çıktığımda "bokunda hiç kokmuyormuş" dediği gün anladım ki kadınların tuvaleti çekilmez birşey. Yoksa niye böyle bişey desin ki.
"o parfümler, spreyler olmasa yatacak yeriniz yok vallaha" dedirtir.
duvarda ufak bi matkap deliği var ordan içeri gelen kokuyu tarif edemem.

iyiki varsınız kadınlar pembe bokunuz olmasa biz ne yapardık mk. yaşama sevincimsiniz.
hahahahah kahkaha attıran başlıktır..bi cafede veya barda 1 haftalığına çalışın bakayım,görün neyin ne olduğunu..feminizm derecesinde kadınları savunurum ama tuvalet konusunda kadınlar erkeklerden kat kat daha pis kamusal alanda..