bugün

her orospunun bir bahanesi vardır.
-ilgisizliğin çözümünü aldatma da görmek neyse artık.-

edit:kadınların aldatması yanlıştır demeyi erkeklerin aldatması dogrudur olarak anlayan zihniyeti tebrik ederek sunu hatırlatayım bir yanlış başka bir yanlışla savunulmaz.hala ilgisizliğin çözümü aldatmaksa ayrılmak diye bir kurumun varlığı nedendir yada tutup kenara şikayetlerini söylemek?"her orospunun bir bahanesi vardır" lafının kullanılma nedeni de toplumca cok kullanılan bir atasözünden yararlanmaktır sadece.
doğru bir önermedir. herkes yapmaz tabi. nasıl her pezevenk evladının bahanesi 'beni çok sıktın, vermedin' gibi şeyler oluyor ise kadınların da aldatma sebebinin bu olması gayet normaldir.
erkekler ne sebeple aldatıyorsa,kadınlar da aynı sebeplerle aldatabilir.bu ilgisizlik olabilir,seks olabilir herşey olabilir.niye erkeklerinki nefis de kadınlarınki ne? erkeklerinki can da kadınlarınki patlıcan mı? her iki taraf da uyumlu olursa kimsenin aldatmasına gerek kalmaz.kaldıki madem bir memnuniyetsizlik var ne diye yürütürlee ya da aldatırlar anlamam.yürüteceksen aldatmayacaksın,aldatacaksan ayrıldıktan sonra her haltı yapacaksın.kadın için de böyle olmalı erkek için de.
kadın ilgisizlikten, erkek mutsuzluktan, eşcinsel zevkten aldatır.

yani kimsenin suçu yok herşey olması gerektiği gibi oluyor ozaman.

insan birşeyin gerektiğine inandığı zaman onu yapara ama o yapılan şey gerçekten gereklimiydi bunu kişisel terazinin dışında birşeyle dartmak lazım hitlerin bile kendince haklı sebepleri vardı ama bugün ondan bir cani olarak bahsediliyor.

(bkz: haydi hep beraber aldatıyoruz zirvesi)
Ameller niyetlere göredir.
ilgisizlik=azgınlık bu mudur olay? sevişmeyi bilmeyen erkek partneri koruma çabasından başka bir şey değildir. git bakalım hatun kişinin yanına 23cm, yakışıklı olarak ve parayla ile. bak bakalım o hatun kişisi kölen oluyor mu olmuyor mu? ilgi filan bahane.
doğruluk payı olan önerme. ama sadece seks için aldatan kadınlar da vardır.
Ameller niyetlere göredir bu da böyle birşeydir.
kadınlar ve aldatmak.. hadi canım yanından bile geçmezler..
ilgisiz kaldım gittim baskasına verdim mi denilecektir aldatma sonucunda.her entry e rahatca eksi veren modern zamandır aldatmak da gayet normaldir anlayışına katılan arkadaşlar modern hayat diye medya, sanat yeni değerler aldatılmayı kutsuyor diye evinde çoluğu çocuğu varken aldatılan bir annenin ağlamasını anlayabilecek midir acaba? namus tanrı için değil bizzat insan içindir, insan gururu ve haysiyeti içindir ve bu sebepten gereksiz bir ayak bağı değildir, öyleyse insan onuru için olan birşeyin noksanlığının herhangi bir şekilde bahanesi olmamalıdır.
kadınlar yetersizlikten aldatır, ilgisizlikde sadece bi yetersizliktir.