bugün

bu ülkedeki çöl insanlarının anlamayacağı şeydir. kadının yapısında bu vardır, gösterişlilik. kadın güzel de görünmelidir bence. çünkü cinsiyeti bu. ben her kadının istediği gibi giyinmesini normal görüyorum. ben de istediğim gibi giyiniyorum çünkü. istemeyenlerde çok nadirdir. dinsel hassasiyeti olanlar. kendi bireysel hakları, pekala özgürler.
önüne gelene herkese "çöl insanı" diyenlerin kendi kız kardeşleridir kendi çevresindeki kadınlardır onlar.

Ahlaki erozyona maruz kalmayan ve bu ahlaksızlığa direnen her kadın kıçını başını açmaktan imtina eder!

kadınları kendi kafanıza ve ahlaksızca çıkarlarınıza alet etmek için yorumlamayın! hele hele Türk kadınını asla...
psikolojik saplantılı insanlara ruh doktorunu öneriyorum. kadın kapalıysa kocası, ailesi, çevresi karşı çıksa bile kendi arzusu ile açılabilir. buna kimse karışamaz. eğer kadın açık ve izmir gibi bir yerdeyse ailesi, çevresi, kocası karşı çıksa bile kapanabilir kendi arzusu ile. bunlara hiçbir kimsenin karışma hakkı yoktur. açıl ya da kapan diye dayatma yapma hakkınız yok. dilediği gibi giyinir. dini ya da ideolojik dikte yapanları çok iyi biliyoruz. asıl kadın düşmanı olanlar umumun malumudur. sağıyla, soluyla...
kadınların başını açmasının ya da kapamasının hiçbir anlamı yoktur. ahlaksal hiçbir yanı da. neye göre? hümanizme göre, kadın hakları açısından.
bu sebeptendirki daha kolay iş bulurlar ve para kazanırlar.
deli tarafından sikilmiş insanların söylemi mi desem, düşüncesi mi desem ne desem carpe mi desem bilemediğim bir başlıktır.
sadece sözlük mü böyle yoksa gerçekten insanlar mı bilmiyorum, kadının kıçına başına, giyinişine, zarına, doğurduğu kız çocuğuna bile takmış durumda çoğu. feminist değilim ama sıktınız be abicim. vallahi şuradan ırkçı, ayrımcı, geri zekalı, kadını ikinci plana atan, kadını aşağılayan, ikinci sınıf muamele yapanlar ayrılsın. size ne anasını satayım size ne isterse çıplak gezer. isterse çıplak gezmeyi ister.
siz niye insanların işine karışıyorsunuz, sikiniz taşağınız tam da takacak adam bu bulamıyorsunuz anlamıyorum.
moderatör tarafından silik yiyeceğim yine bu konularda girdiğim entryleri siliyorlar genelde ama. bi' siktirin gidin allahasen. böyle insan istemiyorum ben ülkemde. ırkçı değilim ayrımcı değilim ama sizi ayırıyorum bı' kenara.
kendinizi düzeltin yanlışlık olduğunu düşünüyorsanız. ben anarşiştim, sizin gibi demokrat görünenlerin yanında daha bi' demokratım. biraz saygı diyoruz açtığınız başlığa bak ulan. kadın açık giyinmeyi kendi istermiş, sende aç. kıskanç pezevenk.
bi erkek olarak kadın acık giyinmek isterse gayet iyi bi durum aq alan memnun veren memnun sözü bu başlığa tam uyuyo.