bugün

bizim ülkemizde kadınlar parasal yatırımdam başka bişey kabul etmediği için yanlış önermedir. öyle olsaydı dünyanın en büyük ekonomisi olurduk.
Doğru bir önermedir. Sen kadına şiddet gösterirsen oda çocuğuna aynını yapar sen kadına güzellikle yaklaşırsan oda aynını yapar. Bu bir kısır döngü aslında.
Kizlarin yuzde 90 i salak oldugu icin cok da dogru olmayan bir onermedir. Belki bende yuzde 90inin icindeyimdir kim bilebilir.. ben bilemem
tabi. mesela 20 sene önce bazı hanzolar dikti kadınlara. 10 sene önce o hanzoların evlatları ezikledi kızları kezban dedi mal dedi görgüsüz dedi ve en kötüsü yalandan da olsa kızlar bunu ciddiye aldı. kendini dışladı ve dışlanma hissinden korkanlar hayır ben kezban değilim dedi sonra değişim başladı ve devam etti. sonra gelen nesiller katlanarak daha ileri görüşlü bilgili oldu ve şuan kendileri diktiriyorlar ve diktirecek erkek arıyorlar. her tip erkeğin tadına bakıyorlar. güya erkeklerin aklı fikri dikmekteydi. arzularının sınırı ve sonu yoktu. tabi tabi kendine hakim iradeli erkekler değildik dimi.. şimdi kadınları durdurabilen var mı? sesini kısabilen var mı? hırsı topluma zarar getirir demeyen var mı? bir kadının yapabileceklerinin sınırı var diyen var mı?

fakat erkekler gördüğünüz üzere varoluşundan beri aynı. arzuları ve beğenileri abartı fırlamalar ve düşmeler yaşamıyor. ben ilk cinsel olguyu tanımaya başladığım zamanla şimdi arasında cinsel istek arzularımda bir değişme gözlemlemedim. erkekler sabit bir yapıya sahiptir. ama kadınlar öyle değil. bir kadına bir güç ve irade verirseniz onunla sizi fetheder ve daha da güçlenir. sonra gücü yetmediği engele yanaşır. o güçten de kadınlığıyla güç elde eder ve o engeli de aşarak orayı da fetheder. bunun sonu sınırı yoktur.

size bir soru. kadınlar ölümsüz olsaydı erkek neslini tüketmezler miydi? bunun ihtimalini erkekler ölümsüz olsaydı kadınları tüketirler miydi ile kıyaslayın. hangi cinsin diğerini yok etme olasılığı daha yüksek?

yani ilk bıçağı kim sokar?

kim lan bu kadınlar. *