bugün

capsi aldım. bilişim suçlarına ihbar edicem. yarra yedin.

(bkz: yerini tespit ettik geliyoruz liseli)

silinirse diye,

görsel

görsel
Bile derken... Cinsiyet değiştirmiyorlar polis olunca arkadaşlar.
iyi o halde ilerde senin kız kardeşine eşine falan tecavüz ederler sen de izleyip alkış tutarsın. Zihniyete bak.
'bile' derken?
kadının polis olması makyaj yapmasına neden engel olsun ki? kadın kadındır, istediğini giyer, istediğini yapar. ayrıca topuklu ayakkabı, makyaj gibi şeyler seni etkiliyorsa kardeşim, sen kendini düzelteceksin. kadının en ufak çıplak ten parçasını görüp iradeni kaybediyorsan bu tamamiyle senin sorunun,sapıklığın. önce sen kendini ve şu pis zihniyetini düzeltmelisin.
bi tane angutun başlık sıçması.
tahrik oluyomuş da yasal olmalıymışda mışmış da mış mış.
hayır keraneye götür bu pezevengi daha 21. saniyede kendini kaybeder amına kodumun barzosu, salya sümük birbirine karışır daha et ete değmeden eli ayağı boşalır ''naaabıcaaadım laa şimdiii kiii'' olur yavşak...sonrada kalk gel yeme içme sözlükte tecavüz yasal olmalı diye yorum yaz a.kodumun iktidarsız şerefsizi seni.
senin türündeki yaratıklara hep dediğim şeyi diyorum. umarım büyük bi kalabalık tarafından linç edilirsin. telef olman dileğiyle.
polis olmasından önce kadın olduğundan normaldir. zaten yasal düzenlemelerle sınırları bellidir.
Kadın kadındır mesleğe göre mi makyaj yapılıyor.