bugün

abi düşünüyorum da adam karısını mı dövdü, gidip hastaneden darp raporu alır vs ama bunu nasıl ispatlayacaksın.

yan dairemde oturan tahminen 2 yıllık evli bir çift var, kız o kadar çirkef ki sürekli hakaret ede ede bağırıyor, yüksek sesiyle sürekli çocuğa çemkiriyor, çocuğun anne babasına kadar hakaret ediyor. he derseniz ki "dinleme kardeşim niye dinliyorsun" yok arkadaş daha 2 gün önce kulağıma askerden kalma tıkaçları tıktım o halde kızın sesini duyuyorum gerisini sen düşün.

sanki kızla evliymişim gibi o her bağırdığında ben rahatsız oluyorum, yemin ederim artık sesinden tiksinti geldi. şimdi bu çocuk bunu nasıl açıklayacak! ulan bu adamın beyninde olan tahribat yemin ederim dayaktan olan tahribattan daha ağırdır.

zor işler abi bunlar, insanı evlilikten soğutuyor şerefsizim.
para sesi su sesi kadın sesi,
parayla su malum. kadın da nesi ?
bu sözü söyleyen çok hata etmiş,
bilmem ki dırdırın güzel neresi.
Allah'ı bile günaha sokacak kapasitededir.Haşa.
onu bile özledik..

normalde dayanılmaz.
seven adam çeker demeyeceğim çünkü sevdikten sonra onlar dırdır gibi gelmez adama, flörtün ya da artık arandaki bütün sevgi ölmüş olan karın konuştuğu zaman dırdır gibi gelir, sevdiğin kadın konuştuğu zaman değil.
Sabahtan akşama kadar içine sığamadığı pijamalarının içinde tv karşısında kısır börek tıkındığı için dırdır etmeyi kendine hak bulan oksijen israflarınıda gördük ya çok şükür.
acilen suç kapsamına alınması gereken psikolojik harp unsurudur.
susan versiyonları daha kötü beyler.
ailede huzursuzluk sebebi.
Kadın ve dırdır ne slakası var ya ???
(img:#1980822)
Canıma kıycam yemin ederim intihar edecem artık. Burnumdan geldi 2 aydır amk aynı evin içinde. Corona mıdır ne sikimdir bitsin artık. Dayanamıyorum yeter. Sokakta yatcam amk artık huzurum olsun yeter. Nedir bu karılardan çektiğim benim...
bunları görünce evlenesim kaçıyor aq.
insan ömrünü haatını siken genelde
boşanmaların ana nedeni olan kadıının çok
konuşması erkeğin kafa etini yenmesidir.
güncel Önemli Başlıklar