bugün

bu aralar böyük şeherlerde çok sık rastlanan bi kaza türüdür....2 kere başıma geldi, ikisinde de kapıdan dolar bozdurmam euro bozdurmam lazım gibi türlü bahanelerle sıvıştım...bunlarla kavga etmeye de gelmez rezil olursunuz...

aslında o ilandan şüphelenmeliydim...bi kızda kolay kolay 178 cm boy olmazdı...ama işte fiziğine aldanıp aradık...sesten ayırt etmen mümkün deil...neyse randevulaşıp evine gittik de bide ne görelim mk...yani işin erbabı olmayan anlamaz ama bildiğin trans yani...kestirmiş ama...önde bişiy yok...vücuttan o kadar belliki...ben görür görmez geri vites yaptım mk....

lan hoşgörü moşgörü adına bunlara pembe nüfuz cüzdanı veriyosunuzda bakın yarın bigün çok kişinin başı yanacak...ben bu olaya çok karşıyım çünkü yalan söylüyolar...kadın gibi kendilerini yutturup erkekleri avlamaya çalışıyolar...

bi insanın kesinlikle evleneceği insanın sabıkasını geçmişini filan bilme hakkı vardır...sokturmayın özel hayatına....bu homoların ameliyatlıları erkekleri kandırmaya bakıyo....ben çok kişiden şüpheleniyorum evlilik programlarında şurda burda filan....