bugün

750 bin hayranın lafı mı olur? aziz nesin halkın ne kadarının aptal olduğunu açık ve seçik ifade etmişti. bana kalırsa rakamı böyle düşük göstermek kemalistlerin oyunudur...
gerçekten tuhaftır. tam ümitsizliğe düşecekken istiklal marşına Çanakkale şehitleri şiiri diyen büyük türk düşünürü ekmeleddin ihsanoğlu'nun yüzde 38 oy aldığını hatırladım ve rahatladım. iyi ki ülkemizde aydın insanlar var ve ne mutlu bize ki, iki saat içinde dört kez karar değiştirebilecek kadar süratli çalışan bir beyne sahip kemal kılıçdaroğlu gibi bir ana muhalefet liderimiz var.
click farm satın alınarak oluşturulan sahte hayran kitlesidir. ulan her fırsatta halkımız şöyle halkımız böyle muhabbetine giriyosunuz.
peygamberinin torununu öldüren yezid'i haklı bulanı haklı bulan müslümanların(!) sayısının ne kadar çok olduğunu gösterir.
lanetullahi aleyhim.
kuyruk acısı olan annesizlerinse clickfarmla oluşturulmuş bir kitleyi savunması kahkahalara boğmuştur.
Tarihi bilgisi lise seviyesindeki adama "Üstad" demek çok ilginç.
(bkz: sözün bittiği yer)
hiç şaşırtmamıştır.
Arsız belanın da toplamda iki üç milyon beğeneni var.
Akpnin 20 milyon oyu var ..
Youtube'de en çok dinlenen şarkıcılarımız irem derici, hande yener...
Konyadan ışide katılanlar oldu.

Çok görmeyin..
bence az, bu ülkede atatürk düşmanı olan herkes kadir mısıroğlun' a hayran olabilir çünkü onun kadar kin duymak bile bir hayranlık göstergesidir.