bugün

muhtelif eğlence mekanlarında, günlük konuşmalarda, günlük kesmelerde şahit olduğum bir eğilim. türk kadınına bakıyorum (lan türk kadını dediysek, evinde oturan ayşe teyze'den bahsetmiyorum) zencilere bir sempati duyuyorlar, bir yaklaşıp da makas alma modunda yaklaşıyorlar. ben şahsen zencileri kıskanmıyorum bundan dolayı ama örnek verecek olursak rıddım'da kulüpteki en güzel hatunun gecenin sonunda bir karamel renkli ama çirkin bir adamın kolunda gitmesine de bir anlam veremiyorum, nutkum tutuluyor. allahsızlaaaaaar.

hayır işin sosyo-psikolojik, metmorfik katakullik yönlerini incelemeyeceğim, zaten gerek yok. bilinmeyen gizemlere yapılan bir keşif gezisi olsun, eğlenmek için efendi adam yerine piç adam tercih edip evlenmek için efendi adam tercih etme vs. bunlar hep aynı düşünce yapısının altında çıkıyor bunu biliyorum.
zencilerin cinsel organlarinin uzunluguyla dogru orantili olarak artan yonelmedir.
eğlenmek amacıyla dışarı çıkan bayanın, kısa bir süre de olsa yaşadığı tekdüzelikten kurtulmak için gerçekleştirdiği farklılık arayışının sonuçlarından biri.
bir şehir efsanesidir aslında. cinsel doyumsuzluk ya da sekse aşırı düşkünlüğü olmayan bir kadının "zenciiii zenciii" diye tırmalaması söz konusu değildir.
ozgur, ekonomik ozgurlugu elinde, rahat bir kadının kafasına giren degisik bir eglence bicimidir. denemekte yarar var diyerek, one night stand sonrasi tandasi bitirebilir kanımca. merak baska bir sey degil.
güncel Önemli Başlıklar