bugün

başkasına ait olan birşeyi elde etmek ihtirası ile ilişkilendirebileceğimiz meraktır.
çoğu erkek şahittir; yanınızda bayan varsa girdiğiniz ortamlarda kızlar size mal mal bakar. bu da aynı dürtünün sonucudur.
evli olmasıyla çok da alakalı değildir. Ama ulaşılamayanın cazibesi her zaman daha fazladır.
nefisteki harama koşma potansiyelinin en üst safhasıdır. Sonra kendi başlarına geliceğini hiç düşünmezler.
başkasına ait kesin bir kadın onu seçtiyse vardır bir özelliği diye başlayan durum.
sonuçta bir kadın bunu sahiplenmiş demek ki değerli ayyy mantığı ile hareket eden kız.

hoşlandığı erkek yakışıklı ve kariyerli ise bunun şiddeti de artar.
Evli bir adamın daha tecrübeli olduğunun kanıtıdır.
1. erkeklerdeki "evlenen her erkek aldatır" abi zihniyetinin kızlara yansımasıdır. kızlar aha bu evli o zaman aldatır diye düşünüp yanaşır.
2. sorumluluk sahibi bir adam bulup evleneyim diye düşünür, evli adam da sorumluluk sahibidir ve onunla evlenilebilir diye düşünüp yanaşır ancak unutur ki onun için birinden boşanacak bir erkek birisi için de ondan boşanabilir.
3. kafam rahat olsun diye düşünüp yanaşır, evli erkek duyulmasından korkacağı için duyurmaz da, erkek nesli olarak şöyle çaktım böyle çaktım diye anlatmayı bir halt sandığımız için kızın adını çıkartma ihtimalimiz de mevcuttur ancak evli erkek de bu ihtimal oldukça zayıflar.
4. ekonomisi iyidir diye düşünüp yanaşır, keza bu devirde evlenmek ve evliliği sağlıklıca sürdürebilmek ekonomik durumla oldukça alakalı...
Evli erkeklerin sorumluluk sahibi olduğunu bilir ve ona ulaşmaya çalışır.Güç olduğunu bilir.Kızlar zor olanı sever.
evli erkeklerin bekar kız merakıyla eşit seviyededir.
eğer birine orospu damgası vurulacaksa, evli erkek merakı olanlara birinci sırada yakışır.
tecrübeden kaynaklı şehvet düşüncesinden mütevellit evli erkeklerin daha cazip gelmesi. halbuki bak kızım piyasada bi dünya erkek var renk renk desen desen boşver onu alan almış satan başından savmış. hayır gerek yok yani o açıdan.*
ne aptalca bir meraktır. unutmayın kızlar, yuva yıkanın yuvası olmaz.
yalan olum ya. bekar bekar takildim bu sozulukte ooo ne guzeldi hersey. pat evli oldugumuzu acikldik bitti sohbetler. kim uyduruyo bunlari yahu?
Adamın herşeyi var. Ayrıca aklını başına toplamış. Hani ilerde evlenelim diye başımıza da kalmaz.
En güzel ilişkidir kanımca. Bir farkla kızla olmaz , yani cinsellik de olacak.Devamı şuraya yazdım. (#22328181)
çapkın kızlarda daha çok görülecek davranış şeklidir. genelde belaya bulaşmak istemezler. sabah kalkıp işlerine güçlerine bakarlar ve telefon numarası bile vermezler. çoğu zaman isimlerini bile doğru söylemezler. sevilesi saygı duyulası kızlardır bunlar.

beğenmesinizde genelde durum budur aga...
Aptalca bir davranıştır, hep başkasının olan bir adamı sevmektir. O adamın çok büyük bir aşk yaşayarak evlendiği karısıyla olan duygusal bağı hiçbir zaman yakalayamayacak kadındır.
elde etmenin zor oldugu durumlarda kızlar daha bi inat yapar. mevzu o zoru başarmak. dertleri budur.
Öldürünce cinayetten sayılmaması gereken kızların simarıkca merakıdır.
erkekler cok masumdu zaten. erkeklerde de diri kadın merakı var.
olmayan meraktır zira hiçbir kız ne yuva yıkmak ister ne hayallerini.
olmayan meraktir. ya yok amk bekarken takıldığım kız arkadaş sayımı bilmem, evlendim 4 yıl oldu hiç başıma gelmedi. fantaziden öteye geçmez ben bu merak.
yoktur öyle bir şey. efsanedir o.
evli ama gözü dışarıda olan pezevenklerin kendini avutmasından başka bir şey değildir. amk zaten gördüğünüz her kızı size hasta, sizinle yatacak sanıyorsunuz. bu özgüvenin kaynağı nereden geliyor bir bilsek de biz de aynı şekilde davransak.

belki de yüzüklerinizi taksanız ve gözleriniz fıldır fıldır olmasa bir sorun çıkmaz. sen gördüğün her dişiye asıl sonra kızlar evli erkeklere meraklı. senin ruhun orospuysa kızlar napsın?
tüm genellemeler yanlıştır diyoruz da neden sürekli böyle kızlarla karşılaşıyorum. en son örneği iş yerine beraber işe başladığım arkadaşım bu yaz evleniyor. allah ı var. çocuk çekici ve yakışıklı değil. 1 65 boyunca götlü göbekli biri. kızlara bakıyorum çocuğa avrupai bi havan var lafını duydum. çocukla beraber otururken kız sürekli çocukla konuşuyor. a sen saçını mı kestirdin güzel olmuş falan. gözünü elemandan ayırmıyor kız. ama kızlara sorduğumuz zaman yok öyle bir şey ya diyorlar. tabi tabi.
evli erkekleri herzaman olgun sanarlar nedenmi?

işte cevabı
cinsel açlıklarını doyurduklarını, kendilerini her yönden destekliyiceklerini sanarlar.