bugün

Yalanın daniskasıdır.

Sevmezler hatta ibne misin oloom sen diye taşak bile geçerler.

Siz kanmayın bu kibar erkek yalanlarına gün gelir ayıp olmasın diye kendinizi siktirirsiniz.

Dikkat edin.

Abbas derler ne kadar da erkeksin bebeğim.
Evet canım yat şu halıya derim.
Kikirdeyerek kıvranarak erkeğim derler.
Akıllı kadınlar kibar erkek sever diye düzeltilmesi gereken başlık. Kibar erkek bulunmaz hint kumaşı, erkeklere olan güvenimiz eksilerdeyken bu tür erkekler bir nebze güvenimizi tazeliyor.
Sevmek ne kelime bayılıyoruz efendim.
evet yalandır bu güne kadar hep kibarlığımdan kaybettim. tecrübe konuşuyor kadınlar kötü erkeklere bayılır dünya ilk yaratıldığı günden beri böyledir.
aklı başında kadınlar kibar erkek sever evet, yalan dediğiniz durumu anlamakla beraber o tip kadınların bir takım problemleri olduğundan ötürü kendilerine zarar veren erkekleri seçtiklerini düşünmekteyim.
Genelleme yapmayalım. Kibar olmak bence güzel bir şey. Kibarlık sorun yaratır tabi ki ama kaba davranışı seven bir kadın ile hayat geçmez. Kişi birey olmalı ve ilişkide bireyler voltran oluşturmalıdır. Belli bir kesim için kaba olmanın dışındaki davranışlar daha kolay ve albenisi fazla gözüküyor. Şunu unutmayın kimse kimseye mecbur değildir.
Kadınlar, sokakta kibar erkeği severler. Ona karşı son derece anlayışlı olmalısınız. Ceketini giydirmeli, sandalyesini çekmelisiniz. Terso bir durum olursa da onu korumak için 3 erkeğe gözü kapalı dalabilmelisiniz.

Kadınlar, evde kibar erkeği severler. Ev işlerinde yardımcı olmalı, yükünü hafifletmelisiniz. Patron sizi sikerken, siz onun dertlerini dünyanın en büyük meselesiymiş gibi dinlemelisiniz. Evcimen olmalı ama sadece onunla tatillere çıkıp dünyayı gezdirecek kadar görgülü olmalısınız.

Kadınlar, yatakta da kibar erkeği severler. Onu tatmin etmeden işinizi bitirmemelisiniz. Erkekliğinizi ona hissettirmeli, işinizi sert yapmalısınız. Ama ondan başkasına da bakmamalısınız.

Gördüğünüz gibi kadınlar, kibar erkekleri seviyorlar arkadaşlar. Biz Bi liste yaptık mahalleden arkadaşlarla. Böyle bir adam bulursak sırayla biz de dibimizi dövdürücez amk.
Sebebini tam olarak anlamadığım olay.

Nerede kaba saba, ağzından küfür eksik olmayan biri varsa yanında hanım hanımcık bir kız oluyor.

iyi insanlar, olması gerektiği gibi davranan insanlar sevilmez. Çünkü hep bu kibarlığın altında bir "acaba numara mı yapıyor" düşüncesi yatar ve sinsi olduğunu düşünürler. Ama bilmiyorlar ki sevdiklerinden, değer verdiklerinden yapıyorlar...
doğru tespit; arkadaşlarını tebrik ederler " ne şanslısın hayatım kocan çok kibar " diyerek. aynı koca kendilerinin olsa beğenmezler adamcağızı.
kadınından kadınına göre değişir, baba unsuru önemli bir etkendir, kızınızı nasıl yetiştirirseniz, nasıl bir babaysanız kızınız da öyle erkeklere ilgi duyar. ben söylemiyorum, psikoloji söylüyor bunu.
Gerektiğinde sert, gerektiğinde kibar.
Bu da zaten mizaç meselesidir.
Kizacaksan kızar, seveceksen seversin.
Lan acaba bu kız bundan hoşlanır mı diye düşünen kaybeder.

Kendin olcan abi.
Yavsaklarin amk.
sever ama arkadaşça işine geldiği için iş aşka geldi mi kibar kaybeder. ha mantık evliliği yapıp size yıkılacaksa kibar erkeğide severler.
Her şeyin fazlasını yapan toplum sorunsalı göz önünde olsun yalnız. Evet kibarlık güzel ama erkeğimle de şakalaşırken yanında küfür edebilecek kadar rahat olmalıyım. Fazla kibarlık beni geriyor. Küfür samimiyettir aksini iddia eden kibardır.