bugün

Muaazam bir başlık daha, yaratıcılık ve zeka içerir. Yer yer de itirafları okuyanların gözleri buğulanır.
Ama lütfen erkekler karışmasın ya. Ota boka dahil etmeyin kendinizi. Sadece bağyanlar pls.

Hanımlar allık süremiyorum ben ya. Sürdüğüm an tokat yemiş gibi oluyorum.
Üffff ağlamak istiyorum hayat çok zor ve bana gaddarca davranıyo!
simdiye kadar butun makyaj malzemelerimi gratisin mikemmel indirimlerine denk getirip stokladigim icin bir sorun yasamadim. dusunuyorum dusunuyorum. yok.
Essy ye cevaptır:
Allık rengi tek renk olmaz, rengi yanlış seçiyor ya da fazla uygulama yapıyor olabilirsin.
Makyajdan ziyade cilt bakımına para harcayın derim;
Geleceğe yatırım için...
itiraf ediyorum; Makyaj anlayışım, ince bir göz kalemi sürmek ve dudaklarım kuru ise, renksiz dudak nemlendirici sürmek. Hafif makyaj her zaman tercihimdir. Makyaj ile pek uğraşmam; Makyaja harcayacağım zamanı, egzersize harcamayı tercih ederim. Çünkü makyaj sadece yüz için geçici bir görüntü sağlıyor; Ama egzersiz tüm vücuda kalıcı olarak etki ediyor ve hem bedene hem zihnimize hem ruha etki ediyor. Egzersiz aralarında bu hareketleri yapmak bile çok etkili oluyor, omurgayı esnetiyor ve dayanıklılığı arttırıyor. Dün çekildim; Ama basit gibi görünen bu hareketi ısınmadan denemeyin, çünkü başınız biraz dönebilir:
https://twitter.com/04_se...status/981609363373723648

Çok seviyorum ben fiziksel aktiviteyi. Günde yaklaşık 2-3 saati böyle hareket ederek geçirmezsem, kendimi hareketsiz gibi hissediyorum.
evde 3-5 tane rujum var, her aradığım rengi bulamadığım için ruju sürdükten sonra çok ya da az silerek ton ayarı yapıyorum. arkadaşlar da " aaa bu çok güzel numarası kaç? " diyor sürekli...
sevgilimde tütün sarma kağıdı gibi ince kağıtlar var. yüz parladıkça bastırıyorsun parlayan yere. sadece teri ve yağı emerek parlamayı engelliyor. hah işte ben yakışıklılığımı o kağıtlara borçluyum.
Ben de bi kere ojeyi gözüme sürmüştüm.
Başlıkta kadından çok erkek olması çok manidar.
Peki bundan bize ne yiğidim.