bugün

çıplaklar kampında bikini giymek isteyen kız arkadaşa izin vermeyen godoş erkek olarak tanımlandırılabilir. * *
bazıları tarafından örümcek kafalı, gerici, bağnaz, antimodern gibi sıfatlarla onurlandırılabilecek ama şahsım tarafından 'aferim koçum' diye alkışlanan erkeğin davranış biçimi.
ben rahatsız olurum arkadaşım itin, kopuğun, sapığın sevdiğin kadına salyalarını akıtarak bakmasından.
(bkz: kiz arkadasin bikini giymesine izin vermek)
"mayo olur bikini olmaz, göbegini kimse görmesin" diyen erkek eylemidir.
sevgilisinin haricindeki herkese potansiyel sapık gözüyle bakmaktır,dolaylı yoldan hakaret etmektir.
gereksiz sahiplenmeye girer. tabii ki her erkek kıskanır fakat bazı durumlarda kıskançlığa gem vurup kar$ındakini de mutlu etmeyi bilmelidir erkek ki$i. ayrıyeten kız ki$isinin ki$isel isteğidir. hata kendini kısıtlatan kadındadır v.s
kız arkadaşa göre değişir..

manken gibi/ayna gibi bir hatunsa eğer;
kesinlikle giydirilmez.. başkaları okadar bakar ki: baka baka eskir..
bu erkegin bir bildigi vardır kesin.

her şeyi tek taraflı düşünmemek lazım. bir bayan plajda o kadar keskin gözlerden rahatsız olmuyor olabilir, farketmiyor da olabilir ama bir erkek için aynı şey geçerli değildir. güzele bakmanın sevap oldugu bir ülkede yaşadığını unutan bir genç bayan için çok zor durum olmamalı.

görüyoruz candid plajlarında ki görüntüleri. bir de medeniyet yumagı gibi lanse ediliyor. aradan bir kaç lavuk çıkıyor elinde kamera.

edit:

(bkz: plajlarda ki genç abazanlar rahatsız)
bikini dediğin nedir?

- vücut hatlarını daha güzel gösterme giysisi(yani bana baksınlar giysisi)

- arkadaş: kız arkadaşına baksınlar laf atsınlar hayaller kursunlar
istiyorsan buyur, giydir..
ya başlığı değiştirin ya altındaki entryleri bi gözden geçirin.entrylere bakıldığında başlığın şu şekilde olması gerekiyor sanki.
(bkz: kız arkadaşının bikini giymesine izin vermeyen erkek)
edit:aha 50 karakteri geçmiş bizim başlık.
denizde rahat etmek için giyilen giysinin cinsel obje olarak gören cahil erkek.
(bkz: kız arkadaşının turşusunu kurmak)
bir insanin nasil sacmalayabildigini gosteren erkektir. kimin nasil giyinecegine kimse karisamaz. sorun erkeklerin bakmasiysa eger kiz rahatsiz olmuyorsa soylenecek soz yoktur. ayrica erkeklerin pislik gibi bakmasinin onlenmesi gerekir kizlari sinirlandirmak degil..
- hayatım bikini giyebilir miyim?
+ hayır, bikini yokken daha güzelsin.
haklı erkektir zira kız evde bikiniyle dolaşmamalıdır. her an misafir gelebilir. bikini ev dışında da bir yerde giyinilmez zaten.
yere göre değişkenlik gösteren tepkidir. bir hanımın çeşmede ve büyükçekmecede bikini giymesi aynı sonuçları vermez.
başkasının, kız arkadaşına bakmasını istememesinden doğan ve her erkekte olduğu gibi kıskançlığında buna katkısıyla oluşacak bir durumdur. başkasının bikini giymiş kız arkadaşlarına baktığını tahmin ettiğim kişiliktir.
senden izin alan kim denilesi erkektir...

yahu biri rahatsız olur diğeri de elbette ki istemez sevgilisi huzursuz, mutsuz olsun. giymez olur biter ama bu izin almak, izin vermek nedir anlamadım gitti...
zaman mekan plaj sosyal yapı toplum ahlakı bla bla bla göre değişebilecek durumdur. antalya konya altı ile van gölü çoookk farklı yerlerdir.
kız arkadaşının bikini giymesine izin vermeyen ve bikini giymiş başka hatunları kesen erkektir aynı zamanda.
(bkz: erkek arkadasin bikini giymesine izin vermek)
bikiniye izin verilecek yer vardır verilmeyecek yer vardır. ama bayanlar genellikle sırf inat uğruna erkeği hiç dinlemezler. sevgili veya eş bikini giyme dedi ya o bikiniyi mutlaka giyerler. tamam giyiyorsun ama bi etrafıan bak öküz dolu.şimdi burda sana biri laf atsa, ben kalkıp kavga etsem o beni veya ben onu öldürsem veya zarar versek birbirimize hoşunamı gidecek? ya türkiye burası!ülkenizi hiç tanımıyor gibi hareket etmeyin! öküz dolu burada.
bodrum'da, antalya'da vs. 5 yıldızlı bir otelde - elit bir yer demeye çalışıyorum yani- etrafta bir sürü bikinili hatunun olduğu bir yerde kız arkadaşına hayır bikini giyemezsin, senin benim için özel yerlerini * kimse görmesin mayo giymelisin diyen erkek öküzdür.

ama burası türkiye'dir, öyle plajlar gördü ki bu gözler, erkekler sereserpe uzanırken kızlar kot pantolonlarıyla kumsalda oturmaktadır. böyle bir plajda bikini giyilmemelidir. giydirip giydirmemek diye bir şey yoktur. sadece giyinmekten aciz durumda olanlar giydirilir.
sevgilisini canı gibi seven bir erkeğin yapmayacağı davranış.
kiz arkadasa bakilmasindan rahatsiz olunuyorsa dogaldir, hele de turkiye'de izin verilmemelidir. ben bikini mi giyiyorum, hasemayla yuzsun lan.