bugün

insanın başına geldiğinde evveliyatta yediği her şeyi kusturacak olay.

Bimden aldıydım. Son kullanma tarihi 2014 2. aydı. Bir bardak doldurdum daha az evvel. Aman allahım o neydi öyle bir kaç yudum içtim bir de farketmeden. Gördüğümde ölüyorum sandım. iğrenç ötesi bir durumdu.
(bkz: caps ver lan)

Sazan avıdır.
doğal olduğuna işaret eder.
böcekler katkı maddesi olanlara gelmezmiş öyle diyolla.
böceğin bardakta olduğunu bilmemektir.
belki de bardağını temiz tutmayan insanın başına geldiğini sandığı olaydır. oluyor öyle, paketin içinden direkt olarak değil de, bardağa sonradan kaçmış olabiliyor.
evi böcekli yazar söylemi. böyle bir karalama yapıyorsan ciddi başın derde girer yok doğruysa tazminat alabilirsin. meyve sularının ağzını içtikten sonra kapatmak gerekir.
böceği görmeniz şanslı olduğunuzu gösterir. ya görmeseydiniz?
hamburgerden böcek çıkmasından daha kötü ne olabilir, hamburgerden yarım böcek çıkmasıdır.
(bkz: kaynak götüm)
Belki de meyve suyunda böceği bulana köfte bedavadır?
Böyle saçma sapan şeyler için firmaları karalamak hadsizliktir. Bardağa dökerkn böceğin kutudan bardağa girdiğini gördün mü ? Şikayet ederek haklı bulunarak ispatladın mı ? Oradan ekmek yiyen ve işlerini belkide en üst seviyede emek vererek yapmaya çalışan insanlara çamur atmaktır. Eğer haklıysan ispat edersin kimse almaz. Ya tavandan bardağa düştüyse veya daha önceden bardağa girdiyse. Zaten o kadar işlemden geçen meyve suyunun içinde böcek bütün olarak kalmaz.
bim de çalışırken işten çıkarılmış bir yazarın uydurmasi.
bilip bilmeden konuşan arkadaşlara en derin hürmetlerimi sunarım.

1- böceği fark ettiğimde meyve suyunun renginin daha koyu olduğunu da fark ettim. Dibinde yuvarlak koyu kahve bir şeyler vardı.
2- Açık saçık bir yerde değil buzdolabında idi.
3- Kapağı kapalı, bir problem teşkil edecek ortam yoktu.
4- inşallah başınıza gelir de sahte şeyler yazmakla suçlanmak neymiş anlarsınız.