bugün

selam dostlarım 14 aylık jatomi fitness üyeliğimin son günü adamlar battı ve kaçtı :D

daha sonrasında macfite üye oldum jatominin yıllıgının 3te 1 i fiyatına macfite üye oldum. jatomi akasyaya 1800 vermistim macfite 600 verdim.

simdi jatominin batmasının sebebi aşırı israfcı olmaları, gelen sporseverlere her boku verirler, bikere jatomide olup macfitte olmayan çok aşırı detay vardır.

mesela havuz, jakuzi, havlu, adım başı damacana, sauna, su buharı, poşet her şey mevcuttu içersinde yani bi don götürün yeterliydi.

fakat cimri macfitte duşta bile su 10 saniye akıyor sonra tuşa basıon 10 saniye daha akıyor, sabun makinası sabunu gramla veriyor, su yok, havlu yok, jatominin sunduğu hizmetlerin hiçbiri yok. ama genede güzel. ben beğendim. olmasın ucuz olsun. çünkü macfitte aynı stratejide gitseydi o da batardı. misal ben salonda 10-15 havlu eskitirdim 1 günde. orda duruyor hocam sürekli yenileniyor israf adam değil miyiz damacanadan su alırken 10 bardak cekerdim bi yudum icer cöpe atardım mesela :D